!!UYARI: Coca Cola Kampanyası Hakkında Konu Açanların Dikkatine!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
!!UYARI: Coca Cola Kampanyası Hakkında Konu Açanların Dikkatine!!
Coca Cola ve Turkcell operatörünün düzenlemiş olduğu Zincir Adlı kampanyaya ait bilgi kirliliği yaşanmaktadır.
İsimleri tarafımdan tespit edilen 8 Üyemiz ısrarla konu hakkında konular açmaya devam etmekte ve
AVEA forumuna bize destek verin şeklinde konular açılmaktadır
Takdir edersiniz ki sadece konu açanların yararına onların hatlarına kontor gelmesi için kimse hiçbir üyemiz fedakarlık yapmak zorunda değildir.Bir çok üyemizden bu nedenle şikayet pm i almaktayım.Sadece tarafınıza yarar sağlayacak bir konuyu açmamanızı ve TÜM ÜYELERİMİZİN faydalanabileceği Konuları paylaşmanız gerekmektedir.

8 üyemiz ısrarla konu açmaya devam ederse
Uyarı alabilir yada Ban edilebilir yaşayacaktır.
Tarafımdan takip devam edecektir.
Paylaşımlar İçin Teşekkürler.

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Gerçekten çok yerinde bir tespit... Bu konular forumu kirletmekten başka hiçbir işe yaramıyor...

piri.reis

piri.reis

Üye
listede kesin ben varımdır.

ilo53

ilo53

Üye
Evet dogru

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
aynen bencede

ilo53

ilo53

Üye
ben sıfreyı gondermıstım ve 10 kntr geldı saol

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
boyle kampanyalar için ayrılmış bir bölüm olursa hiçte fena olmaz.sonucta herkez kazanır.ben maxicepte bir üyenin başlattığı bu zencirr(!) meselesinden bir 10 kontor kazandım:)

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşlar 10 kontör kazandınız ama o 10 kontör sadece turkcell liler ile yapacağınız görüşmelerde kullanılabiliyor. Ayrıca biraz da şanslıymışsınız çünkü 10 kontör sadece günün ilk 10 zincirine veriliyodu.

cool_eagle

Üye
Arkadaşlar 10 kontör kazandınız ama o 10 kontör sadece turkcell liler ile yapacağınız görüşmelerde kullanılabiliyor. Ayrıca biraz da şanslıymışsınız çünkü 10 kontör sadece günün ilk 10 zincirine veriliyodu.

sen bence turkcell kullanmıyorsun. çünkü 10 kontör normal yüklenio istediğin gibi kuallıon. ayrıca ilk 10 gruba diil ilkk 100 gruba.
ben foruma 3 kez şifre werdim ve hepsinden kotör kazandı herkes sadece ben kazanmadım

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca kampanya bugün itibariyle bitmiştir... Konu silinebilir

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Coca Cola nın sitesinde sadece Turkcell liler ile konuşurken kullanabileceğiniz 10 kontör kazanacaksınız yazıyodu. Ben kazanmadığım için bilemiyorum tabi.:bilmem:

maliakg

maliakg

Üye
bncede yerinde tespit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt