Üstatlar Bi yardımcı olun | Nokia 6220 Classic Web Oynatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rido59

rido59

Üye
    Konu Sahibi
Üstatlar Bi yardımcı olun | Nokia 6220 Classic Web Oynatıcı
Arkadaşlar aklım bayağı karıştı bu video oynatıcılara :vur . Telefondan youtube yada facebooktaki videoları nasıl seyredecegimi şaşırdım artık . Web modül olarak acil birşeyler tavsiye ediniz 1 gb'lık internet paketi var . sadece gezinmeyle bitiremiyorum şimdiden teşekkür ederim .

rido59

rido59

Üye
    Konu Sahibi
up ..

illegend66

illegend66

Üye
Bu telefonun işletim sistemini bilmiyorum ama s60v3 ise skyfire indir bu sitede de var orjinal sitesinden de çok rahat indiriliyor. Bildiğiniz internet exploler gibi vidyo animasyon canlı tv bile açıyor, megabite da bırakmaz siler süpürür. Bu prog genelde wifi'li telefonlar için tavsiye ediliyor..

alixkandemir

Üye
Bu telefonun işletim sistemini bilmiyorum ama s60v3 ise skyfire indir bu sitede de var orjinal sitesinden de çok rahat indiriliyor. Bildiğiniz internet exploler gibi vidyo animasyon canlı tv bile açıyor, megabite da bırakmaz siler süpürür. Bu prog genelde wifi'li telefonlar için tavsiye ediliyor..

veya telefonunu bluetooth veya data kablosu ile pc yada laptobuna bağla öyle gir internete
ama müşteri hizmetlerinden kontrol et bilgisayarla bedava giriş sağlanıyormu diye

illegend66

illegend66

Üye
Evet o daha mantıklı ama bilgisayar varsa tabi...

rido59

rido59

Üye
    Konu Sahibi
illegend66 hocam skyfire yükledim :S ne yazıkki :S calışmıyor :S video adını yazıorm tekrar aynı ekrana geri dönüyorum :S symbian 5 rd . bişiLer yazıyor programın arabiriminde :S su internet paketini bitirmem lazım
alixkandemir pc olmazmı hocam :D dolu da oyle data veya bluetooth la bağlanmak ta istemiyorum :S o zaman telefonun bi kıymeti kalmaz :S

Lacoste

Lacoste

Üye
dns ayarlarını yaptığın zaman telefonun tarayıcısıyla youtubeye girdiğinde video izleyebiliyorsun.En azından ben izleye biliyorum dns ayarı da konularda var araştırırsan bulabilirsin

alixkandemir

Üye
symbian değilde java tabanlı internet tarayıcılarda ara bu çözümü çünkü telefonun d900i
dns ayarlarını yaparakta bu işi çözüme götürebilirsin

rido59

rido59

Üye
    Konu Sahibi
symbian değilde java tabanlı internet tarayıcılarda ara bu çözümü çünkü telefonun d900i
dns ayarlarını yaparakta bu işi çözüme götürebilirsin

yok hocam arkadaşın teli bu ona cözüm bulmaya calışıyorduk (: bulduk ta teşekkürler yardımlarınız icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt