Üst Konudaki Hack Yönteminin Devamı (2. ve 3. Yöntem)

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Üst Konudaki Hack Yönteminin Devamı (2. ve 3. Yöntem)
Kalabalığı azaltmak adına konuyu parçaladım.

Devam...

2. YÖNTEM (updatedswicertstore)

Aşağıdaki linkten updatedswicertstore.dat dosyasını C:\RESOURCE\swicertstore\dat\klasörüne atın(yoksa eğer klasörü siz oluşturun) ve programları kurmayı deneyin eğer kurulmazsa hala, hemen alttaki sertifikaları kullanarak freesigner ile sertifikalayıp istediğiniz programı kurabilirsiniz. freesigner sertifika isterse de ya pcde sertifikalandırın ya da siseditor adlı programı kurup onunla sertifikalandırın. (bununla ilgili araştırmayı da size bırakıyorum) http://www.maxicep.com/attachments/97886d1318827176/

3. YÖNTEM (SelfSign_30years)

Bununla da istediğiniz her uygulamayı sertifikalandırıp direkt kurabilirsiniz. Diğerleri olmadıysa bu yüzde 99,9 olur. (SelfSign_30years) http://www.maxicep.com/attachments/97885d1318827175/

Eğer freesigner ile sorun yaşarsanız. Şuradan siseditor ile sertifika işlemi yapabilirsiniz. http://www.maxicep.com/attachments/97883d1318827059/

Siseditor ile sertifikalama

Programı açınca direkt orta tuşa basın çıkan soruya hayır deyin. Sonra sertifikalamak istediğiniz uygulamayı bulun ve açın. En altta signatures bölümüne gelin seçenekler signpackage seçip ordaki sertifikaları uygulayın. Daha sonra da geriye gelin seçenekler save file yazanı seçin ve kaydedin. Bu kadar. Uygulamayı kurabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: hackhesabı ve Amaru Shady

anılbaran

anılbaran

Üye
paylaşım içim teşekkürler kardeşim :sarıl:

ibrother

ibrother

Üye
iyi hoşta sertifika veren site yok ki ?

Hasan

Üye
hack yapamayan kalmamıştır artık yine de :tşk:

rcpdmr

rcpdmr

Üye
olmadı yapamadım.2 yöntem olmadı..en sonuncusu ise sertifika sorunu deyip yüklemedi

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben de anlamıyorum konunun başlığı zaten her şeyi gösteriyor.

mstf_l

mstf_l

Üye
sen bence bu konuyu hic acmayacaktın zaten üstteki hepsini hallediyor

rcpdmr

rcpdmr

Üye
rompacther kuruldu. Ama olmadı. Telefon e51

mstf_l

mstf_l

Üye
rompatcher da installserver yaması aktif mi

SHS

SHS

Üye
eline sağlık kardeşim :spr

mstf_l

mstf_l

Üye
yani yesil oluyor mu

barisilim

Üye
telefonum n95 8gb 31.0.015 bahsettiğin 1. Yöntemi denedim,kısmen işe yaradı. Yani bazı programları kuruyor, bazılarında hala sertifika problemi veriyordu. 2. Yöntemi denedim, bir katkısı olmadı. En son sis editör programını kullandım. Sis editör ile kullanacağım programı binpda veya self sign ile sertifikalayıp var olan symbian sertifikasını sildim. Ve sorun çözüldü. Aslında sis editör ile sertifikalamanın bu kadar kolay olduğunu bilseydim diğer yöntemleri kullanmazdım. ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERIM SYMBİANİST.

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
telefonum n95 8gb 31.0.015 bahsettiğin 1. Yöntemi denedim,kısmen işe yaradı. Yani bazı programları kuruyor, bazılarında hala sertifika problemi veriyordu. 2. Yöntemi denedim, bir katkısı olmadı. En son sis editör programını kullandım. Sis editör ile kullanacağım programı binpda veya self sign ile sertifikalayıp var olan symbian sertifikasını sildim. Ve sorun çözüldü. Aslında sis editör ile sertifikalamanın bu kadar kolay olduğunu bilseydim diğer yöntemleri kullanmazdım. ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERIM SYMBİANİST.

rica ederim. Aslında ilk yöntem ise yaramış da farketmemişsin kardes. Şöyle ki, bazı programlarda özel sertifika oluyor. Onları silmek gerekiyor yüklemek için. Sen siseditör ile sertifikalamasan sadece orada yer alan sertifikaYi silsen bile kurulur

balzevuv

Üye
rompacther kuruluyo ***** ıslemını yaptım ama bu sefer de telefon kendı kendıne kapanıp acılmaya basladı format attım duzeldı dıger ıkı yontemı de yaptım ama olmadı hala sertıfıka hatası verıyo tel n8 belle

cibili

Üye
6120c baya uğraştım ama değdi...Rom patcher vs. ile işi bitirdim...Eline sağlık iki senedir bir türlü çözememiştim...Ben yaptıysam herkes yapabilir...Arkadaşlar mutlaka deneyin...

letterkan35

letterkan35

Üye
rompatcher ı kurdum tel c7 ses yükseltmenin haricinde işe yaramadı sis editörü kurdum oyunu tanıtım sertifikalandır dedinmi internete bağlanıp çin sitesine bağlanıyor ve yükleme yapıyor gibi bekleyin diyor daha öteye gidemedim. paylaşım için teşekkürler

Azadijan

Üye
Hayret yaaa. bir tane program yapamadılar gitti alın bunu kurun tamamdır diyen olacak mı acaba. Ne zaman böyle bir proğram çıkıcak merak ediyorum. yazıyı okuyorum sonra vaz geçiyorum aman kim uğraşacak okadar bırak sertifika da olmasın diyorum:(

- - - Eklendi - - -

x-plore_s60_3rd_1_56 bunu yükledim telefon kafayı yedi. kapanıp açılıyor ikide bir:(

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
Hayret yaaa. bir tane program yapamadılar gitti alın bunu kurun tamamdır diyen olacak mı acaba. Ne zaman böyle bir proğram çıkıcak merak ediyorum. yazıyı okuyorum sonra vaz geçiyorum aman kim uğraşacak okadar bırak sertifika da olmasın diyorum:(

- - - Eklendi - - -

x-plore_s60_3rd_1_56 bunu yükledim telefon kafayı yedi. kapanıp açılıyor ikide bir:(

Telefon n73 ise tek program var kurup hacklersin :d::d: burada
www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/en-kolay-n73-hackleme-yolu-665463.html
Bu yöntem os9.1lerde kesin çözüm :)
x-ploreyi kaldır lonelycatgame sitesinden yada buradan

x-plore 1.58 i yükle orjinal kullanın x-ploreyi :)

Üst Alt