usb sorunu allah rizasi icin yardim edin

• 9 Mayıs 2011
  • 3743 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar samsung wave s8500 telefonum var. habire usb kendi kendine bağlanti kuruldu baglanti kesildi deyip duruyo. allah rizasi icin yardim kafayi yicem!!!!

Yazan: ahmetsfener
  2. kies sürüceleri yeniden yükle yap olmadı kies komple kaldır kur eger sorun kieste deilse usb portunu degiş yani baska yere tak ;)

3. Yeniden Windows media player 11 kur ve pc yi yeniden başlat usb yi başka porta tak bakalım olacak mı

4. Windows media player ne alaka?

5. <br />
    <br />

----------Eklendi @ 15:44:16 ---------- Yazıldı @ 15:43:16 ----------

<br />
    <br />
    kiesi kaldirdim kurdum bagladim teli pcye cikardim ayni sorun devam etti

----------Eklendi @ 15:46:24 ---------- Yazıldı @ 15:44:16 ----------

eed kardesim media player ne alaka

----------Eklendi @ 15:02:09 ---------- Yazıldı @ 14:46:24 ----------

arkadaslar denemedigim yontem kalmadi hard format,fabrika ayari .... yardim allah rizasi icin

6. bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet aygıt yöneticisinden samsung usb driverı bulup, sağ tıklayıp kaldır deyin, daha sonra telefonu tekrar bağlayıp, sürücü bulup yükleyecek, tabi kaldırdıktan sonra bir kez yeniden başlatmayı unutmayın, bu şekilde hallolacaktır.

7. <br /> onu da yaptim nafile kardes :s telden. yapilabilecek bisevyoq mu ?
    <br />

8. valla varsa da ben bilmiyorum, ben bu samsungun zaten ya telefondan ya kiesten çekiyoruz yav :) telefon bu kadar güzel olmasa çekilicek dava değil

9. en son care servise götürcem :S

10. Saatlerdir arıyorum sonuç olarak flash atarsan düzelebilceğini düşünüyorum.

11. belkide bilgisayardadir baska bilgisayara taj

12. aynı sorun bende de başladı bugün benimki wave 8530 ...

13. arkadasım flash derken anlamadım???? ayrıca baska pcye taktım olmadi saol yine de
    bu arada ilgilenen herkesden allah razı olsun cok saolun

14. arkadaslar yoq mu baska cözüm yolu bulan ????? pffff kafayi yicem :((((((

15. kardeş usb takılıken aygıt yöneticisinden kaldır samsung usb driverı, iletiler kesiliyor sonrasını bilmiyorum ama ne olur ...

16. eğer ön usb den takıyorsan birde arka usb den dene . Bazen ön usb ler çok güçsüz oluyor benim pc de olduğu gibi . umarım düzelir : )

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 16:16