usb den windows şifresi kırma win7

• 19 Eylül 2012
  • 5377 Okunma
  • 18 Cevap

1. nasıl yapabilirim arkadaşlar bunu

Yazan: Nedensiz-Sebebsiz
  2. Herhangi bir linux sistemle bllgisayarı usbden boot edeceksin. Sonra sistem dosyalarında şifrelerin yazılı olduğu dosyayı bulursan ordan alırsın :oke:

3. [quote="Corrupt, post: 5275953"][B]

Herhangi bir linux sistemle bllgisayarı usbden boot edeceksin. Sonra sistem dosyalarında şifrelerin yazılı olduğu dosyayı bulursan ordan alırsın :oke:[/B][/QUOTE]

daha detaylı lütfen :)

- - - Eklendi - - -

arkadaş pc ye şifre koymuş kiramazsın diyor bir şekilde kırmam gerek :)

- - - Eklendi - - -

hem linux sistem bulamam başka çare var mi :)

- - - Eklendi - - -

ya usb ile yada programsiz kırmam lazım :)

- - - Eklendi - - -

ama cd önermeyin cd siz olacak :)

4. Usb'ye felan gerek yok. Git o çocuğu döv şifreyi versin.!

5. la öyle olmaz :) mort etmem lazım :)

6. Sosyal mühendislik...
    Sana şifreyi değiştirip kırmanı isteyen bir çocuğun zeka yaşı çok düşük olacağını varsayarsak onunla ilgili veya seninle ilgili bir şlfre koymuştur.
    ' Parola ' yazmayı dene. Şayet benim şifrem bir aralar öyleydi. Ama kimse de bulamıyordu harbiden :D

7. yok ya eşek kadar adam :) benı kiramaz zannediyor yada kendini sağlam şifre koydu sanıyor :)

8. Sen de onun başka biyerdeki şifresini biliyorsan onu değiştr vermezsen vermem de.

9. konu başka yerlere gidiyor gençler siz bana şifre kırma yolları söyleyin sadece :)

10. al çekici kır kanka

iyavuzoz bunu beğendi.
  11. etme tutma kanka öyle şey mi olur ᔙ

12. Hiren boot :oke:

13. herhangi bir yüksek dereceli win7 bulmalısın (en az home premium) sonra hesap ayarlarına gir sağda şifre dıfırlama diski oluştur de.boş Bi usb tak pc ye oraya private dosyası açacak. Sonra o usb yi şifreli pc ye tak 1-2 kez dene şifreyi sonra alttaki şifreyi sıfıyls yazan mavi yazıya tıkla usbyi görücek ve şifre usbde :)

14. anlat bakim bir :)

- - - Eklendi - - -

la bu home basic de de olyor :)

15. Abi hiren boot dedim gerisini sen anla. Yani anlatılacak bişe olsa anlatırım fakat araştırman lazım. Araştırırsan harbi harbi öğrenirsin :oke:

16. alfa numaratik kullan

17. Adamın nickl hack :D

18. (h) Annem dediki " okul başlıyor pcne şifre koycam bakim ozmn ne yapacan bilgisayarsız!" :D Dedim yaw hehe :D Anlaşıldı galiba gerisi :D Zaten o programada gerek kalmıyor şimdiden parola sıfırlama disketi oluşturdum kafam rahat :D Ama şifreyi sıfırladığımı anlamasın diye sadece bypass yapmayı düşünüyorum en temizi :) Bide yasaklı sitelere girmeyeyim diye güvenli internete kaydolcaz dedi annemle babam. Onada "yaw hehe :) " dedim sonuç aynı onada bypass uyguladım :D Çevrem beni hala pcye ve internete turist gibi bakan ergenlerden sanıyorlar ama içimdeki hackeri kimse bilmiyor :)

- - - Eklendi - - -

Eni Vici Vokke :kop2: Hayranıyım ya :D :d:

19. Bir dosya var bende ama yapması çok zor. Yapıldığı zaman USB belleğini bilgisayar açılırken USB bellekten okuyacak şekilde ayarladın mı tamamdır :)

Yüklüyor...
25/09/2018 - 13:44