usb den windows şifresi kırma win7

Sponsorlu Bağlantılar

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
usb den windows şifresi kırma win7
nasıl yapabilirim arkadaşlar bunu

Corrupt

Corrupt

Üye
nasıl yapabilirim arkadaşlar bunu

Herhangi bir linux sistemle bllgisayarı usbden boot edeceksin. Sonra sistem dosyalarında şifrelerin yazılı olduğu dosyayı bulursan ordan alırsın :oke:

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi

Herhangi bir linux sistemle bllgisayarı usbden boot edeceksin. Sonra sistem dosyalarında şifrelerin yazılı olduğu dosyayı bulursan ordan alırsın :oke:

daha detaylı lütfen :)

- - - Eklendi - - -

arkadaş pc ye şifre koymuş kiramazsın diyor bir şekilde kırmam gerek :)

- - - Eklendi - - -

hem linux sistem bulamam başka çare var mi :)

- - - Eklendi - - -

ya usb ile yada programsiz kırmam lazım :)

- - - Eklendi - - -

ama cd önermeyin cd siz olacak :)

Corrupt

Corrupt

Üye

daha detaylı lütfen :)

- - - Eklendi - - -

arkadaş pc ye şifre koymuş kiramazsın diyor bir şekilde kırmam gerek :)

- - - Eklendi - - -

hem linux sistem bulamam başka çare var mi :)

- - - Eklendi - - -

ya usb ile yada programsiz kırmam lazım :)

Usb'ye felan gerek yok. Git o çocuğu döv şifreyi versin.!

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
la öyle olmaz :) mort etmem lazım :)

Corrupt

Corrupt

Üye
la öyle olmaz :) mort etmem lazım :)

Sosyal mühendislik...
Sana şifreyi değiştirip kırmanı isteyen bir çocuğun zeka yaşı çok düşük olacağını varsayarsak onunla ilgili veya seninle ilgili bir şlfre koymuştur.
' Parola ' yazmayı dene. Şayet benim şifrem bir aralar öyleydi. Ama kimse de bulamıyordu harbiden :D

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
yok ya eşek kadar adam :) benı kiramaz zannediyor yada kendini sağlam şifre koydu sanıyor :)

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
konu başka yerlere gidiyor gençler siz bana şifre kırma yolları söyleyin sadece :)

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
al çekici kır kanka

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz

cukuleaks

Üye
Hiren boot :oke:

otostopçu

otostopçu

Üye
herhangi bir yüksek dereceli win7 bulmalısın (en az home premium) sonra hesap ayarlarına gir sağda şifre dıfırlama diski oluştur de.boş Bi usb tak pc ye oraya private dosyası açacak. Sonra o usb yi şifreli pc ye tak 1-2 kez dene şifreyi sonra alttaki şifreyi sıfıyls yazan mavi yazıya tıkla usbyi görücek ve şifre usbde :)

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi

anlat bakim bir :)

- - - Eklendi - - -

herhangi bir yüksek dereceli win7 bulmalısın (en az home premium) sonra hesap ayarlarına gir sağda şifre dıfırlama diski oluştur de.boş Bi usb tak pc ye oraya private dosyası açacak. Sonra o usb yi şifreli pc ye tak 1-2 kez dene şifreyi sonra alttaki şifreyi sıfıyls yazan mavi yazıya tıkla usbyi görücek ve şifre usbde :)

la bu home basic de de olyor :)

cukuleaks

Üye
Abi hiren boot dedim gerisini sen anla. Yani anlatılacak bişe olsa anlatırım fakat araştırman lazım. Araştırırsan harbi harbi öğrenirsin :oke:

TheComet

TheComet

Üye
alfa numaratik kullan

cukuleaks

Üye

Adamın nickl hack :D
(h) Annem dediki " okul başlıyor pcne şifre koycam bakim ozmn ne yapacan bilgisayarsız!" :D Dedim yaw hehe :D Anlaşıldı galiba gerisi :D Zaten o programada gerek kalmıyor şimdiden parola sıfırlama disketi oluşturdum kafam rahat :D Ama şifreyi sıfırladığımı anlamasın diye sadece bypass yapmayı düşünüyorum en temizi :) Bide yasaklı sitelere girmeyeyim diye güvenli internete kaydolcaz dedi annemle babam. Onada "yaw hehe :) " dedim sonuç aynı onada bypass uyguladım :D Çevrem beni hala pcye ve internete turist gibi bakan ergenlerden sanıyorlar ama içimdeki hackeri kimse bilmiyor :)

- - - Eklendi - - -

al çekici kır kanka
Eni Vici Vokke :kop2: Hayranıyım ya :D :d:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bir dosya var bende ama yapması çok zor. Yapıldığı zaman USB belleğini bilgisayar açılırken USB bellekten okuyacak şekilde ayarladın mı tamamdır :)

Üst Alt