USB 3.0 kullanan ilk ürün ortaya çıktı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibiİnanılmaz aktarım hızlarına ulaşan USB 3.0 teknolojisi kullanan ilk ürün ortaya çıktı! İşte detaylar:


USB 3.0 gelmek üzere ve bu yeni standardın sunduğu yüksek hızdan faydalanan yeni elektronik cihazlar boy göstermeye başladı.

Sıkıştırılmamış 1080p kalitede HD fotoğrafları bilgisayar akıcı bir şekilde aktaracak olan yeni ürün USB 3.0 bir webcam. Electronista'nın aktardığı bilgilere göre Intel Developers Forum'da ilk kez tanıtılacak.

Point Grey markası taşıyan bu kameranın USB 3.0 kullanmasının en büyük getirisi ham 1080p fotoğrafları saniyede 60 kare hızla PC'ye aktarabilecek olması. Bu detayda ham veri, yüz tanıma teknolojisi gibi yazılımsal özelliklere de kapıyı açıyor. Bu hızda aktarım sayesinde yüksek kalitede HD videoları evde çekmek ve bilgisayardan düzenlemek çok kolaylaşacak.

SuperSpeed USB 3.0'ın 4.8Gb/s aktarım hızından yararlanan başka ürünlerin de Intel Developer's Forum'da görücüye çıkması bekleniyor.


 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
2.0 yetersiz kalmaya başlamıştı zaten.
 
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Bencede böyle bir şeyin gelmesi çok ama çok iyi oldu :)
 
PRHACKX

PRHACKX

Üye
Hızı süper ama ne zamana kadar yaygınlaşır onu zaman gösterir
 
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
dünyada bir senede yaygınlaşırsa bizde en az 5 senede :D
 
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
4.8Gb/s aktarım hızında vaybeee
 
XarkınX

XarkınX

Üye
5 GB ı bekliyoruz :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt