Unutamadığınız Film Sahneleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FeC!

FeC!

Üye
    Konu Sahibi
Unutamadığınız Film Sahneleri
Herkesin vardır vazgeçemediği filmler. Ve bu filmlerdeki unutamadığı sahneler. Hadi öyle ise! Yazın siz de! Yazın ve biz de izleyelim o filmlerin o sahnelerini. Biz de bir bakalım.

Yukarıdaki saçma başlangıç için özür dilerim :zzz: Amacımı anlamışsınızdır. Adettendir başlıyayım.

Film: Er Ryan'ı Kurtarmak

Sahne: Yerdeki fünyeye ulaşmaya çalışırken vurulan Yüzbaşı John Miller (Tom Hanks), Bir sepetli motorsikletin yanına kendini atıp M1911 tabancasını çıkarır. Ve çaresizce karşısındaki ona doğru ilerleyen Alman Tiger tankına çaresizce ateş eder. Mermilerin hedefe bulup bulmadığı umrunda değildir. O son gücüne kadar görevini yapmak ister. Bir el, iki el, üç, dört, beş el... Ve bir patlama! Tiger tankı alevler içinde. Ardından o umut verici ses! P-51 Mustang'in Merlin motorunun nahif sesi! Hemen başlarının üzerinden geçer uçaklar. Ve bir tane daha ardından bir tane daha! Evet! Destek birlikleri! O umutsuzluğun yerini hırs ve cesaret alır...

Evet, ben anlattım. Siz de anlatın. Böyle anlatmak zorunda değilsiniz tabi ki. :zzz:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
titanik batarken hala keman çalınması :d:

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Hangi Birini Söleyim :hmmm

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
mavi gole donus. Filmdeki o golde malum iki kisinin yuzduğu sahne:ehe
ramazandan sonra izlersin cunku +18
:zuhaha:

jackalmami

jackalmami

Üye
pardon filminde ki muzo ve ibrahim in nezarete atıldıktan sonra diafon la olan muhabbetlleri... izlemeyen izlesin lütfen bide onu mu anlatıyım şimdi:ehe

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
the simpsons filminin başında green day koser veriyodu ve batıyolardı batmadan önce keman çaldıklarında gülmekten ölmüştüm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
temel içgüdü dicemde neyse :ehe en iyisi piranhada kadının ortadan kesilmesini söylüyim :D

FeC!

FeC!

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada filmler konuya sahip olsursa iyi olur :)

__xXx__

__xXx__

Üye
günah keçisinde şahin k nın denizden çıkması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...