Unlock Root - Kapsamlı root yapma programı..

Sponsorlu Bağlantılar

Byr4m

Byr4m

Üye
Eyvallah Kardeşim.

LG Optimus 3D P920 yi Destekliyor Arkadaşlar.

cncsenol

cncsenol

Üye
ilk sefer denediğimde root failet to chmod diye hata aldım sonradan açık olan htc sync programını kapattım sonuç succesfull :islik

erdovan

Üye
teşekkürler t20 olumlu

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
ndede ise yaramadi samsung gts5360

heartalone

Üye
beyler yapabilen varsa bana yardımcı olsn ben bir türlü yapamadım... numaram 0542 450 56 96 yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bi zahmet çaldırsın ben ararım...

s60cı

Üye
başarılı

black_sun

Üye
program için teşekkürler t10 var olumlu fakat super user die bi program geldi onun içi boş uygulamalar yok boş geliyor nasıl silecem

SHS

SHS

Üye
firmware uymuyor yinede denesem mi:hmmm

L0ustin

L0ustin

Üye
Herşey güzel bi şekilde oldu tamam sağol herşey içinde anlamadığım konu şu ki hala bi cihaz yöneticisi yok bende bunu nasıl yapabilirim ?

hasman

Üye
Samsung Gio 5660 da denedim,5 dk bekledi ve sonuç başarılı tşk ederim...

alks

Üye
arkadaslar denetim masasından bilgisayarınızın dılını abd yapın sonrada Gg setup 2.0 pc kurun driver ayarları bu yoksayapın gormez yoksa birde

emre.1903

Üye
Sony ericcson xperia neo v başarısız !

Owermars28

Üye
kardeş bende artes s 701 var tanımıyor ne yapmalıyım :bilmm

expertise

expertise

Üye
Hocam bu program ics de geçerlimi yarın deneyeceğimde bilginiz varmı ?
Edit: özür, dikkatli incelemeden direk soruya girisince böyle oluyor telefona uyumluymus yarın deneyeceğim

expertise

expertise

Üye
hocam root diyorum telefonu görüyor biraz devam ediyor sonra tekrar ready yazıp kalıyor devam etmiyor

bboybocuk

Üye
xperia s yok listede malesef

cimbom339

cimbom339

Üye
htc desire s versiyon 2.3.5 ama Firmware kodunu bilmiyorum onu nasil ogrencm desire s de deneeyen oldu mu

- - - Eklendi - - -

htc desire s versiyon 2.3.5 ama Firmware kodunu bilmiyorum onu nasil ogrencm desire s de deneeyen oldu mu

birde cihazi S off yapmalimiyim suann S onn

wave113

wave113

Üye
10 saniyede Lg optimus Hub'ı rootlarım süperuser sorunsuz yüklendi içine girebiliyorum paylaşım için teşekkürler

berk09

berk09

Üye
turkcell t20 installing app diyo kalıyo.cihaz durmadan açılıp kapanıyo.yardım lütfen.şu telefona ne yaptıysam root atamadım deliricem :(

- - - Eklendi - - -

turkcell
t20 installing app diyo kalıyo.
cihaz
durmadan açılıp kapanıyo.
yardım
lütfen.şu
telefona
ne yaptıysam root atamadım deliricem
:(

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
eset programda virüs buldu ama ben silmedim ve çalıştırdım çalışıyor sonra programı sildim ama hazırda ne zaman unroot yapcağın belli olmaz, telefonum huawei 858

Üst Alt