Unlock Root - Kapsamlı root yapma programı..

Sponsorlu Bağlantılar

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
ben indiremedim arkadaşlar mediafire gibi sitelere upload edebilirmisiniz?

ozkankush

Üye
ekleyen arkadaşın emeğine saglık ama indirme linkine basınca gif resmi açılıyor ilgilenirseniz sevinirim.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
İndirme linki yok ki eklenti olarak ekledim..

ozgur1981

ozgur1981

Üye
arkadaşlar sony ericsson xperia arc s "LT18" sürüm 2.3.4 root yardım lütfen

togibaba

Üye
ben şehr-i romu yükledim ama romu silemiyorum acaba bu program işe yarar mı

mmb7982

mmb7982

Üye
paylaşım için teşekkürler ama lg optimus 3d de failed to get shell root diye hata veriyor.nedenki?

kerim5534

kerim5534

Üye
Xperia neo versiyonun sonu 62 li ise hata verir ben o yuzden bi ibceki versiyona geri dondum

kerim5534

kerim5534

Üye
se xperia neo var mt15i 2.3.4 görüyor fakat hata alıyorum yapamadım .

*Link vermek yerine konuyu siz açarsanız daha yararlı bir paylaşımda bulunabilirsiniz..

Ustte yazdim telin versiyonu nu bi kontrol et

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Hata almanızda üç sebep vardır;
1 Pc de driverlarınız yüklü değildir
2 Telefonunuzdaki android sürümüyle programın desteklediği sürümler uyuşmamaktadır
3 Program telefonunuzu desteklemiyordur..

ertanbey

ertanbey

Üye
ben de root yaptım ama açıkcası çok bir değişiklik sezemedim telefonum galaxy s vibrant.Hem sistemde çok bir değişiklik yok hem de markette açıkcası hiç bir değişiklik yok.. bu rootun sonrasında oluşabilecek değişiklikleri detaylıca açıklayan olursa gerçekten sevineceğim.Şmididen sağolun..

kerim5534

kerim5534

Üye
ben de root yaptım ama açıkcası çok bir değişiklik sezemedim telefonum galaxy s vibrant.Hem sistemde çok bir değişiklik yok hem de markette açıkcası hiç bir değişiklik yok.. bu rootun sonrasında oluşabilecek değişiklikleri detaylıca açıklayan olursa gerçekten sevineceğim.Şmididen sağolun..

Bazı programlar root ister mesala set dns root olmadan mobil veride dns degistiremezsin ve gereksiz kaldirilamayan programları kaldirmak için gerekli

• Beğen
Tepkiler: koray777 ve ertanbey
ertanbey

ertanbey

Üye
Çok sağol Kerim Üsteğmenim :):)Bunun üzerine ne yapıyoruz? Hemen deniyoruz:):)

canky

Üye
afedersiniz s5830 um var ve root başarıyla halloldu hatta tekrar yapayım dedim zaten yüklü dedi uygulama. ancak sd karta uygulamaları nasıl taşıyacağım bir söyler misiniz acaba

kuzeyinbabası

Üye
çalışmıyo hacı p503 2,2,2 denedim olmuyo shell indir diyo tekrar deniyorum aynı :((

boyabatlı

boyabatlı

Üye
bu işlem kaç dakika sürüyor ve işlem sırasında iptal edersek telefon normal çalışıyormu

• Beğen
Tepkiler: rcpdmr

tyfn | relax

Üye
Vodafone 945 ile başarılı fakat Link2SD programı telefonu rootlu olarak görmedi. Menüde superuser var rootlanmış belliki ama rootlu olarak görmedi.

chester_yeahuu

chester_yeahuu

Üye
ben bu programı tablet bilgisayarı rootlamakta kullanıyorum. (mobee nett 7" s1200) tablette işe yarıyor. TAhminimce telefonlarda V.s. birçoğunda işe yarar

---------- Eklendi @ 15:19:50 ---------- Yazıldı @ 15:18:55 ----------

bu işlem kaç dakika sürüyor ve işlem sırasında iptal edersek telefon normal çalışıyormu

Telefonda herhangi bir sorun oluşmaz.

4h4

Üye
LGp500 2.3.3 de çok basit ve hızlıca root yaptı. Root checkerla da kontrol ettim sorunsuz gözüküyor.
Teşekkürler.

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
anlayan bir arkadaş yardımcı olabilir mi telefonum xperia neo v android 4.0.3 yüklü listeye baktım orada telefon gözüküyor program'a takıyorum. usb hata ayıklamasıda açık root a tıklıyorum . cihaz seçme geliyor sol alt da birşeyler yazıyor ama telefon root falan olmuyor

Üst Alt