Unlock Root - Kapsamlı root yapma programı..

Sponsorlu Bağlantılar

marowak

Üye
htc desire x olumsuz

agora_meyhanesi

Üye
Internete bagli olmak gerekiyormu

-efşan

-efşan

Üye
Hayır, gerekmez.

hsn6262

hsn6262

Üye
Htc Evo 3D sonuç olumlu teşekkürler...

hayalet91

hayalet91

Üye
try to get shell root permission may take several minutes demesinden bıktım 3 saattir uğraşıyorum.telefon g s2

alexdesouza918

alexdesouza918

Üye
elimde jatter 10t tablet var. bunu rootlamak istiyorum. yardım edin?

kingo_disco

Üye
tşkler

killalee

killalee

Üye
Bu programların hiç birisi çalışmıyor.hiç birisi de bir işe yaramıyor. Galaxy S i root etmeye çalıştım Step 5 de donup kalıyor.15 dakikadır aynı yerde.ilk önerdiğin programın link kırık.ötekide işe yaramıyor.

- - - Eklendi - - -

yahu yokmu bu telefon için bi root zımbırtısı.Symbian da mutluydum ben ne güzel yükleyemediğim için sorun etmiyordum.Şimdi seçenek var ama yapmak için gerekli programlar yok.Ne sıkıntılıymış bu android teller. Galaxy S i9000 GingerBread 2.3.6 sürümlü telefon varmı bunu root etmek için yardımcı olacak bi müslüman evladı.

Respect60

Respect60

Üye
try to get shell root permission may take several minutes bu yazıda duruyor.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Galaxy wonder başarısız teşekküler

atalan123

Üye
Failed to get shell root !

diyo neden :(

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
acıl yardım lazım galaxy win icin rott yapamıyorum bılgısayar gerektırmeden nasıl rootlarım acıl yardım ıstıyorum sımdıden tsekkurlerr

yusufyazir66

Üye
Nasıl

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
Failed root diyorr bunun bir cozumu var mi acaba cihazi otomatik tanidi tam oldu bu sefer derken bu hatayla karsilastim. Samsung galaxy tab 3 7inc tablette deniyorum.

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Denendi Sony Ericsson U20i çalışıyor

asgz

asgz

Üye
LG P 880 de işe yaramıyor..

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
s6500d'de hata verdi. Pro sürümü deneyin diyor.

41kartal

41kartal

Üye
root yapmayı anlatmışsınız teşekur ederim birde bu root kaldırmayı anlatsanız bi batarya programı geldi kaldıramıyorum ya kaldır diyorum tel yeniden başlıyor

Üst Alt