Unlock Root - Kapsamlı root yapma programı..

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
teşekkürler

darknessidea

Üye
hangi modda (sync-internet-disk sürücü)açacağımı bulamadım program teli görmüyor htc sensation xe

cokay2013

Üye
bende de USB yi görmüyor ya ?? :(

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
Telefonu nasıl tanıttırcam

ceydonmez

ceydonmez

Üye
telefonu tanıdı halde failed hatası veriyoru sebebi nedir acaba.

akanemrullah

akanemrullah

Üye
root attım galiba :D
Teşekkürler...

omerumut

omerumut

Üye
Hata alıyorum professional unclock roota gönderiyor telefonum LG L9 P760

palpolisi

palpolisi

Üye
arkadaşım bende cube u30gt tablet var rom yüklemek istiyorum root yapamadığım için tablette ekran resmi bile alamıyorum bulduğum romlarda 4.1 jelibean+root+en gibi şeyler yazıyo yüklersem tablettin dili İngilizce mi olur Türkçe yapmak mümkün degilmi ve hafızası silinirmi yüklediğim şeyler gidermi uygulama oyun vs. çok pişman oldum çin malı aldığıma lancuher yükleyemiyorum root olmayınca kendi lancuher si cok saçma değişmiyor uygulamaların yeri falan eskiden sen anlatırdın Nokia hack yapmayı en ayrıntısına kadar root yapmayı kimse anlatmıyor.

abcderhan

Üye
z4root ile s3 mini root layan oldumu

Cagri42

Cagri42

Üye
BAŞARILI Samsung Galaxy S GT-i9000
:tşk:

eragon1599

Üye
lg optimus black (p970) 4.0.4 root oldu teşekkürler :oke:

Kajmeran__

Üye
Ben casper tablete root yapmak istiyorum cihazı görmüyor.Acaba tabletlerde olmuyor mu ? Android sistem var ?

atillaahmetalp

Üye
Arkadaşlar Merhaba,
öncelikle Unlock Root ile Galaxy S Duos telefonumun Root işlemini 1. sayfada yapılan tanımlamaya göre yaptığımı başarılı olduğunu bildirmek istiyorum.
Tüm programlarımı Link2SD ile Harici Hafıza Kartına atmış durumdayım.
Ben bilgisi olan arkadaşlardan Setcpu gibi programlarla İşlemci hızını yükseltmek için Unlackroot ile rootlu olan telefonumda nasıl bir işlem yapmam gerektiği ile ilgili bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.
unlockroot ile rootladığım telefona bir kernel yüklenmesi gerekiyorsa bilgi sahibi arkadaşların Kernel önermelerini ve kurulumunu paylaşabilirlerse çok büyük bir iyilik yapmış olurlar.
sanırım anlatabildim sorunumu desteklerinizi mutlaka beklemekteyim arkadaşlar.

- - - Eklendi - - -

Lg optimus Black te başarılı teşekkürler.Şimdi cm 10 yükliyecem :D
Baashunter merhaba,
Root işlemini yaptıktan sonra telefonun işlemci hızını arttırmak için nasıl bir işlem yapmalıyız yani kernel olarak neyi yüklemeliyim yda yüklemem gereklimi,
ben Galaxy S Duos kullanmaktayım aldığımdan beri telefon Unlockroot ile rootlu ve tüm uygulamaları hafıza kartına Linkleyebilmekteyim ama işlemci için yüklemelerde fazladan GHZ olmamakta buda kernel ile ilgili sanırım ama kernel işini anlayamadım.
Bilgi sahibi isen ve bilgilendirme yaparsan sevinirim.
Saygılarımla,

metinoktaybeyaz

Üye
benim tel galaxy grand 9082 root yapmak istiyom ama pek fazla anlamıyom bu işlerden. Sadece programı kuracam pc ye grandı hata ayıklama modunda bağlayıp root u tıklayacam başka bir şey yok yani sd karta birşey falan atmaya gerek yok DOĞRU MU?

hasim38

hasim38

Üye
Usta telefonu yedekleyim mi resim felan

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

atillaahmetalp

Üye
benim tel galaxy grand 9082 root yapmak istiyom ama pek fazla anlamıyom bu işlerden. Sadece programı kuracam pc ye grandı hata ayıklama modunda bağlayıp root u tıklayacam başka bir şey yok yani sd karta birşey falan atmaya gerek yok DOĞRU MU?

Unlock Root adlı bir program var,internetten arayınca kendi sitesi geliyor.Girip programı indirip kurduktan sonra telefonu Bilgisayara bağladığında telefonu tanıyacak tanıdıktan sonra Root kısmına dokununca telefonu rootlayacak.Geri almak istersen Root yetkisini tekrar aynı ilemle bu sefer unroot seçeneğini tıklamanız yeterli.
Bu yöntemle root işlemi tamamlanmakta fakat Rom değiştirme olayını bende malesef anlayamadım böyle Ali Topu tutu öğretir gibi bir arkadaşın anlatımını beklemekteyim umarım bir bilen arkadaşımız bizler için biraz vakit harcar.
Bu arada root emeyebilir bir iki defa deneyin fakat olmuyorsa,Odin ile root işlemini yapabilirsiniz benim S Duos telefonumda işe yaradı bilginize.

• Beğen
Tepkiler: metinoktaybeyaz

metinoktaybeyaz

Üye
Unlock Root adlı bir program var,internetten arayınca kendi sitesi geliyor.Girip programı indirip kurduktan sonra telefonu Bilgisayara bağladığında telefonu tanıyacak tanıdıktan sonra Root kısmına dokununca telefonu rootlayacak.Geri almak istersen Root yetkisini tekrar aynı ilemle bu sefer unroot seçeneğini tıklamanız yeterli.
Bu yöntemle root işlemi tamamlanmakta fakat Rom değiştirme olayını bende malesef anlayamadım böyle Ali Topu tutu öğretir gibi bir arkadaşın anlatımını beklemekteyim umarım bir bilen arkadaşımız bizler için biraz vakit harcar.
Bu arada root emeyebilir bir iki defa deneyin fakat olmuyorsa,Odin ile root işlemini yapabilirsiniz benim S Duos telefonumda işe yaradı bilginize.

bende aynısını yaptımda hep hata veriyor

Üst Alt