UNLOCK açıklandı 2 yada üç ğün içinde yayınlanacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
UNLOCK açıklandı 2 yada üç ğün içinde yayınlanacak
olan, MuscleNerd Twitter takipçilerinin onun birçok birinde bir cevap iPhone Dev Team onaylamıştır ultrasn0w için unlock iPhone 3GS ve 3G iPhone IOS 4.1 ve IOS 4.2'de iki, ya da gün içinde baseband olacaktır yayımlanan 05.14.02 en bir kez IOS 4.2 kamuoyuna çıktı.

simplysaru: @ MuscleNerd teşekkürler .. ne kadar uzun bir süre yaklaşık 4.2 olmak beklerdi

MuscleNerd: @ sen 4.2 sonra en fazla 3G ya da 3GS, sadece bir gün veya 2 eğer simplysaru (şeyler doğrulamak için yeterli süre) herkese açıktır

üzerinde Baseband OS beri iPhone 4 için daha farklı öncekilerden zaman, daha büyük olasılıkla almak biraz olacak onu Devs IOS ve 4.1 4.2 IOS tarihinde baseband üzerinde 2.10.04 4 iPhone anlamak kilidini için.

Elma açıklaması bekleniyor IOS 4,2 yıl bu Kasım bazen de.

Bizi izlemeye devam edin! Biz IOS 4,2 / 4,1 çalışan, iPhone 3GS ve 3G için unlock ultrasn0w ardından, en kısa IOS 4.2 olarak bildiğimiz halka mevcuttur izin verir.

• Beğen
Tepkiler: antidoz

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika :eller:

alpto

Üye
anlamadigim birsey var 02.10.04 daha cikmiycakmi??? daha kac ay bekletcekler acaba

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
çıkar kardeş bekleyin mecbur çıkacak çıkmazsa 6 ayı bulur artık yeni sürüm 4.2 ğeliyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
başlık yanlış.2 veya 3 gün içinde değil 4.2 yayınlandıktan 2-3 gün sonra çıkacak.

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
buğün 4.2 yayınlanması bekleniyor apple pazara diye ğün vermişti ama yayınlanabilir dendi

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
apple ın sitesinde bende gördüm ama kasımda diyor kasımın 1 inde demiyor.

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
ğece belli olur ben başka kaynatan okudum kasımın biri diye değil pazara diye

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ben hiçbir kaynakta okumadım açıkçası 2 aydır didik didik ediyorum kasımda herhangi bir tarih verilmemiş.siz hangi kaynaklardan bakıyorsunuz?

tusunami2009

Üye
arkadaşlar benim telefon 3g 3.1.2 yüklü yurt dısı benimki bu çıkacak yada çıkmıstır IOS.4.1 SÜRÜMÜ YÜKLESEK UNLOCK VARMI ARKADAŞLAR YOKSA BEKLİCEZMİ

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
Apple tarafından duyurulan ve muhtemelen önümüzdeki pazar günü yayınlanacak olan iOS4 güncellemesine az kaldı. Özellikle de unlock bekleyenlerin umudu olacak olan iOS 4.2 güncellemesi merakla bekleniyor. Gerçi Apple'ın duyurusu iPad güncellemesi geliyor şeklinde olmasına karşın genellikle güncellemeler tüm cihazların firmware'lerini kapsadığından rahat konuşabiliriz. Hasbelkader kullandıkları cihazlarını 4.1 sürümüne baseband koruma şekli ile yükseltmeyip direk update edenlerin gözü işte tam da bu güncellemede olacak.

antidoz

Üye
sabırsızlıkla bekliyoruz hakan bey teşk ..antidoz

nutty001

Üye
arkadasım yayınlandımı halen haber yok

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
pazar ğünü apple 4.2 yi yayınlayacaktı pazar dediler önümüzdeki pazar ğeliba

nutty001

Üye
beklemekten başka çaremiz varmı ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt