ulan ya

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
ulan ya
lumia 925 16gb 830 olmuş. bilseydim almazdım bu moto gyi biraz daha bekler l825i alırdım :(

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Almasaydın :angry:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
abandonware

abandonware

Üye
windows phone telefon alacaksan 2-3 yıl bekle ondan sonra al.. sistem falan bi otursun.. o zamana kadar moto g'yide eskitirsin zaten, hem android'in tadına da bakmış oldun fena mı

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve 0MG90
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Nerede o fiyata düşmüş?

• Beğen
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Baya ucuzlamış görmeyeli :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Alma wp niye alıyon
Android ne güzel mis gibi cihaz

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, -Börteçine- ve abandonware
abandonware

abandonware

Üye
Dandiroid yalnızca bir sistetim işlemidir. İşletim sistemi olabilmesi için daha 40 satır kod yemesi gerekir.

Oranlama yaparsak, Windows phone'un 40^2 satır kod yemesi gerekiyor anlaşılan. Android'i beğen yada beğenme, işletim sistemlerinden az çok anlayan herkesin windows phone'un pazara yeni giriş yaptığından dolayı zaten çokta gelişmiş sistem olmadığını, ayrıca android wp'ye göre çok daha uzun süreçli bir gelişim evresi atlattığından dolayı çok daha gelişmiş vede çok daha az eksiği olan bir sistem olduğunun bilincinde olabileceğini düşünüyorum.
Alma wp niye alıyon
Android ne güzel mis gibi cihaz
tercih meselesi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Rock Ve Roll
0MG90

0MG90

Üye
olsun ben o sisteme ve microsoft'a para kazandırmam

:salincak:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve abandonware
abandonware

abandonware

Üye
olsun ben o sisteme ve microsoft'a para kazandırmam

:salincak:
ne olursa olsun, microsoft imzalı bir yazılımla google imzalı bir yazılım arasında dağlar kadar fark vardır. Gönüllü insanların geliştiriyor olmasını takdir ediyorum fakat, gerek linux olsun gerek mac olsun; hiç biri windows'un yerini tutamaz. Windows gerek uygulama geliştirme ortamı açısından gerek esnekliği açısından birçok sistemden daha iyi. Fakat dediğim gibi wp'nin daha geliştirilmesi gerekiyor vede microsoft tarafından daha tam olarak imzalanabilmiş değil.. Birgün gerçektende gelişirse wp'ye geçiş yapmayı ciddi ciddi düşünürüm. Ön yargılı olmayalım :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, -Börteçine-, UpOneTR ve 1 kişi daha
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Oranlama yaparsak, Windows phone'un 40^2 satır kod yemesi gerekiyor anlaşılan. Android'i beğen yada beğenme, işletim sistemlerinden az çok anlayan herkesin windows phone'un pazara yeni giriş yaptığından dolayı zaten çokta gelişmiş sistem olmadığını, ayrıca android wp'ye göre çok daha uzun süreçli bir gelişim evresi atlattığından dolayı çok daha gelişmiş vede çok daha az eksiği olan bir sistem olduğunun bilincinde olabileceğini düşünüyorum.
tercih meselesi :hmmm
Evet bütün bunları biliyorum ama "ya da " , "ve de" şeklinde yazılır. İmzamın sebebine gelecek olursak ben uygulama geliştiricisiyim ve android işletim sisteminde beni rahatsız eden durumlar var. Yazdığım uygulamanın benden habersiz bir şekilde paylaşılması benim hoşuma gitmiyor açıkçası oradaki 40 satır kodun sebebi androidinde Windows Phone yada İOS gibi işletim sistemlerinde olduğu şekilde olmasını istememdendir. Saygılar uygulamalarımı yakın zamanda yayınlayacağım teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve UpOneTR
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ne olursa olsun, microsoft imzalı bir yazılımla google imzalı bir yazılım arasında dağlar kadar fark vardır. Gönüllü insanların geliştiriyor olmasını takdir ediyorum fakat, gerek linux olsun gerek mac olsun; hiç biri windows'un yerini tutamaz. Windows gerek uygulama geliştirme ortamı açısından gerek esnekliği açısından birçok sistemden daha iyi. Fakat dediğim gibi wp'nin daha geliştirilmesi gerekiyor vede microsoft tarafından daha tam olarak imzalanabilmiş değil.. Birgün gerçektende gelişirse wp'ye geçiş yapmayı ciddi ciddi düşünürüm. Ön yargılı olmayalım :)
Ön yargılı birçok arkadaşıma WP aldırdım. Şimdi çok mutlular. :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, -Börteçine-, Rock Ve Roll ve 1 kişi daha
abandonware

abandonware

Üye
Evet bütün bunları biliyorum ama "ya da " , "ve de" şeklinde yazılır. İmzamın sebebine gelecek olursak ben uygulama geliştiricisiyim ve android işletim sisteminde beni rahatsız eden durumlar var. Yazdığım uygulamanın benden habersiz bir şekilde paylaşılması benim hoşuma gitmiyor açıkçası oradaki 40 satır kodun sebebi androidinde Windows Phone yada İOS gibi işletim sistemlerinde olduğu şekilde olmasını istememdendir. Saygılar uygulamalarımı yakın zamanda yayınlayacağım teşekkür ederim
bir yukarıdaki mesajımda (mesaj no #12) buna değinmiştim, bende windows (pc) uygulama geliştiricisiyim.

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hello Mr. TDK.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, 0MG90 ve abandonware
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bırakın wpyi androidi.. IOS kullanın kafanız rahat etsin

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Oğuzhan
abandonware

abandonware

Üye
Bırakın wpyi androidi.. IOS kullanın kafanız rahat etsin
yok hacım yav. övüldüğü kadar sevemedim ben ios'i. 6 ay boyunca kullanmışlığım var.. sistemdeki kısıtlamalar insanı öldürüyor, müzik atmak için bile pc yi açmam gerekiyor; cihaz üzerinden müzik indiremiyorum.. gibi..

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
bir yukarıdaki mesajımda (mesaj no #12) buna değinmiştim, bende windows (pc) uygulama geliştiricisiyim.
o sırada tapatalktan yazıyordum göremeim ayrıca ben wp nin bir gün gerçekten gelişmesini değil onun gelişimine kendim destek olmayı tercih ediyorum

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
o sırada tapatalktan yazıyordum göremeim ayrıca ben wp nin bir gün gerçekten gelişmesini değil onun gelişimine kendim destek olmayı tercih ediyorum
microsoft bana para vermediğine göre güzelim vaktimi wp'nin gelişmesine adamak mantıksız geliyor.. benim bir çıkarım olmayacak çünkü. bir gün gerçekten gelişmesini beklemek daha mantıklı.

• Beğen

Üst Alt