ulan ya

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
microsoft bana para vermediğine göre güzelim vaktimi wp'nin gelişmesine adamak mantıksız geliyor.. benim bir çıkarım olmayacak çünkü. bir gün gerçekten gelişmesini beklemek daha mantıklı.
herkes bu şekilde düşünürse bi gelişme olmaz ama birilerinin de destek olması lazım ben de o birilerinden biriyim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

abandonware

abandonware

Üye
herkes bu şekilde düşünürse bi gelişme olmaz ama birilerinin de destek olması lazım ben de o birilerinden biriyim
Allah kolaylık versin.. bu arada benim "ya da" larımı hata olarak kabul ediyorsunda, kendin ingilizcede büyük "İ" harfinin olmadığını bilmiyorsun anlaşılan, telefon kısmına "NOKİA LUMİA" yazmışsında..

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
yok hacım yav. övüldüğü kadar sevemedim ben ios'i. 6 ay boyunca kullanmışlığım var.. sistemdeki kısıtlamalar insanı öldürüyor, müzik atmak için bile pc yi açmam gerekiyor; cihaz üzerinden müzik indiremiyorum.. gibi..
Onun için telefona program kurabiliyorsun. Ister orjinal Youtube programına bir eklenti yapıp videoları indiriyor veya mp3 haline getirebiliyorsun. Direk mp3 indirme programları da var. Isim veremem tabi yasal değil :D siz bulursunuz zaten

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
Onun için telefona program kurabiliyorsun. Ister orjinal Youtube programına bir eklenti yapıp videoları indiriyor veya mp3 haline getirebiliyorsun. Direk mp3 indirme programları da var.
jb gerekiyor olması lazım :hmmm

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Wp sevmiyorum diyen kişi wp kullanmayan kişidir :)
Ben 1-2 gün inceledim cok hosuma gitmisti
İnternette gezme yada sadede telefon icin kullanmak için çok ideal bence ha oyun icin alcaksan zaten android almalisin :)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Rock Ve Roll
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Allah kolaylık versin.. bu arada benim "ya da" larımı hata olarak kabul ediyorsunda, kendin ingilizcede büyük "İ" harfinin olmadığını bilmiyorsun anlaşılan, telefon kısmına "NOKİA LUMİA" yazmışsında..
Biliyorum. Uyarı için teşekkür ederim fark etmemişim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve abandonware
0MG90

0MG90

Üye
ne olursa olsun, microsoft imzalı bir yazılımla google imzalı bir yazılım arasında dağlar kadar fark vardır. Gönüllü insanların geliştiriyor olmasını takdir ediyorum fakat, gerek linux olsun gerek mac olsun; hiç biri windows'un yerini tutamaz. Windows gerek uygulama geliştirme ortamı açısından gerek esnekliği açısından birçok sistemden daha iyi. Fakat dediğim gibi wp'nin daha geliştirilmesi gerekiyor vede microsoft tarafından daha tam olarak imzalanabilmiş değil.. Birgün gerçektende gelişirse wp'ye geçiş yapmayı ciddi ciddi düşünürüm. Ön yargılı olmayalım :)
önyargılık değil kullandım ve iOS , Android'den sonra sevmedim çok sade, stabil olabilir ama içi boş

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
önyargılık değil kullandım ve iOS , Android'den sonra sevmedim çok sade, stabil olabilir ama içi boş
zevk meselesi :hmmm ama tabi biraz fazla sade.. 8.1 ile duvarkağıdı özelliği geldi diye biliyorum, ev ekranına biraz daha hava katabiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Rock Ve Roll
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
windows phone telefon alacaksan 2-3 yıl bekle ondan sonra al.. sistem falan bi otursun.. o zamana kadar moto g'yide eskitirsin zaten, hem android'in tadına da bakmış oldun fena mı
evet beni teselli eden kısım bu :) sağol :)
saf androidi nasıl kastırdın :D
belki uygulama ksasıyodur bilmiyorum tepetaklak minion rush duruyo sonra bana bildir gibi bişi diyo bende bildiriyom :D bu da kasma sayılmaz mı uygulama kasıyo sonra kapanıyo :D

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
evet beni teselli eden kısım bu :) sağol :)
belki uygulama ksasıyodur bilmiyorum tepetaklak minion rush duruyo sonra bana bildir gibi bişi diyo bende bildiriyom :D bu da kasma sayılmaz mı uygulama kasıyo sonra kapanıyo :D
:hmmm uyumluluk sorunu olabilir

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Spotify kullanın ios te müzik derdiniz kalmaz

• Beğen

MaxipmaN

Üye
windows phone telefon alacaksan 2-3 yıl bekle ondan sonra al.. sistem falan bi otursun.. o zamana kadar moto g'yide eskitirsin zaten, hem android'in tadına da bakmış oldun fena mı
şu 2-3yıl bi bitmedi :ehe iki sene önce de 2-3yıldı :ehe

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, B.A.R.O.N ve abandonware

Üst Alt