UcWeb 6 Web Tarayıcı [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
UcWeb 6 Web Tarayıcı [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tiriskop, Ayhan B, meteorlift ve 6 diğerleri

erengelebek

Üye
arkadaşım mesela cepten internetten canlı tv falan izlenebiliyormu yada youtube a girilebiliyormu bildiğin gibi skyfire 5800 ve n97 ye yüklenemiyor bu bu dediklerimi destekliyormu acaba

macman

macman

Üye
emeğine sağlık

uğur55

Üye
cevab bekliyoruz

luridline

Üye
cevap yok

erengelebek

Üye
sanırım asla cevap gelmeyecek

duygu273

Üye
Sagol

yugusa

Üye
deneyin görün bir kaç mb ztn ;)

ahmetkacan

Üye
burdan indirin aşagıda yazdıgım beta sürümünü tüm videoları izleyin youtube ve canlı tvler

Touchscreen
(5th Edition - Beta]

cathlakk

Üye
tesekkür ediyorum..

karapuma33

karapuma33

Üye
sağol

bran_63

Üye
ya indirdikten sonra nasıl yükleniyo.......şıkıştırılmış sosya halinde iniyo onu komp tlfona mı atalım...bide iktane war...get skyfire.com sitesinde hangisi uygun....tşk

roosterburakhan

roosterburakhan

Üye
burdan indirin aşagıda yazdıgım beta sürümünü tüm videoları izleyin youtube ve canlı tvler

Touchscreen
(5th Edition - Beta]
sen kullanabilyonmu kardeş bn bi türlü skyfireyi yukleyemedim 5800 xm kullanıyorum tek istegim skyfireyi sorunssuz kullanmak
:yuru

niccor13

niccor13

Üye
teşekkur ediyorum ellerine sağlık

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
sağolasın uğraşman yeter

furkan_bursa

Üye
arkadasim skyfire la ilgili butun programlar yalan çıkıyo iyice bi araştırın ya bu ise bi çare lutfen

alicagin

alicagin

Üye
arkadaşla türkiyede skyfide artık kullanılmıyo yanı onun için boşuna yüklemeyin açılmaz yani

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
bolt var onu deneyin

Typer-003

Typer-003

Üye
en ii si opera

bytahir001

Üye
Sağol kanka

Üst Alt