Öneri Ucuz F/P Tablet Önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Ucuz F/P Tablet Önerisi?
Merhaba,
Basit bir tablet almam gerekli çok iyi bir şey aramıyorum ancak çok da kasmasın istiyorum bu sebeple aradığım ürün f/p ürünü.

Kamerası olmasa da olur, Android sürümü 4+ olduğu sürece sürümü farketmez.

Maximum 250TL bütçem var.

Markası olup olmaması ve garantisi de önemli değil ancak "ixperia" tarzı şeyler olmasın :D

Herkese şimdiden teşekkürler.

Düzenleme: Boyutu da çok önemli değil.

parberk99

parberk99

Üye
Samsung galaxy tab 3 lite 399₺

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy tab 3 lite 399₺

Genelde pek samsung taraftarı değilim. Ürünleri genellikle fiyat/performans değil kazık/fiyat oluyor ama inceliyorum.

Bu arada biraz düşündüm almışken düzgün bir şey olsun dedim iPad Mini almayı düşünüyorum. Ama yine de bakıyorum.

parberk99

parberk99

Üye
iPad mini alırsan 2-3 yıl kullanırsın aldığın fiyata değer samsung'dan iyidir almışken bence retina ekranlısını al sonra pikselleri sayabiliyorum deme iPad 2 kullandım oradan biliyorum

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
iPad mini alırsan 2-3 yıl kullanırsın aldığın fiyata değer samsung'dan iyidir almışken bence retina ekranlısını al sonra pikselleri sayabiliyorum deme iPad 2 kullandım oradan biliyorum

Hocam hiç iOS kullanmadım o yüzden soruyorum 32GB almaya gerek var mı? 16GB yetmez mi? Uygulama boyutları diğer işletim sistemlerine göre fazla mı? Bir de SD Kart'a uygulama kurulamıyor mu?

parberk99

parberk99

Üye
Sd karta uygulama kurulamıyor 32 Gb retina almalısın bence

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Samsung Tab 2 ve İpad mini 32 GB var ikisininde yeri ayrı ancak iyiki 32 gb almışım bazı uygulamalar özellikle garage band hayli yer kaplıyor.Belirtiğiniz fiyatın üstündede olsa İOS ram kullanımı açısından 512 mb ram ile hayli iş görüyor zaten internet ve müzik film için ideal :oke:

Android için belirttiğiniz fiyatta ciddi canınızı sıkabilir.İyi bir Android tablet için 300 ile 400 tl gözden çıkarmalısınız.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Tab 2 ve İpad mini 32 GB var ikisininde yeri ayrı ancak iyiki 32 gb almışım bazı uygulamalar özellikle garage band hayli yer kaplıyor.Belirtiğiniz fiyatın üstündede olsa İOS ram kullanımı açısından 512 mb ram ile hayli iş görüyor zaten internet ve müzik film için ideal :oke:

Android için belirttiğiniz fiyatta ciddi canınızı sıkabilir.İyi bir Android tablet için 300 ile 400 tl gözden çıkarmalısınız.

Sd karta uygulama kurulamıyor 32 Gb retina almalısın bence

Teşekkürler hocam başta bir iş için dandik bir şey istemiştim ama sonra düşündüm daha sonra da kullanırım dedim o sebeple daha iyi bir şey almaya karar verdim.

İçine hiç fotoğraf vs. atmasam sadece müzik, uygulama ve oyun olsa 16GB yetmez mi? Film daha önce internetsiz indirip izlemedim zaten izleyecek olsam da izledikten sonra silerim. Ama yok pişman olursun derseniz 32GB alırım.

Bir de pek apple'ı takip etmiyorum genelde android ve windows phone'u takip ediyorum o sebeple iOS hakkında pek bilgim yok daha önce de kullanmadım zaten. Sanırım en son çıkan iPad, iPad 3 veya air'di. Şimdi onlara kurulabilen ama iPad Mini'ye kurulamayan oyun var mı? Bir de iOS 7 kasar mı?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
32gb mini ios 7 kurulu hicbir sorun yok.ios ***** işlemi olan jailbreak de yaptım.Oyun film internet ofis calisiyor Ben pek fazla oyun oynamam ancak diger arkadaşlar da kasma varmi yokmu belirtirler .:oke:

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
32gb mini ios 7 kurulu hicbir sorun yok.ios cra ck işlemi olan jailbreak de yaptım.Oyun film internet ofis calisiyor Ben pek fazla oyun oynamam ancak diger arkadaşlar da kasma varmi yokmu belirtirler .:oke:

Ben androidde yaşadıklarımdan sonra illegal oyun veya uygulama indirmeyi bıraktım artık satın alıyorum. Hatta telefonu alırken kendimi şartladım 800TL + 50TL oyunlara vereceğim diyerek aldım ve verdim de :D

iPad minide oyun oynayan arkadaşlar nasıl olduğunu yazarsa sevinirim.

PureFood

PureFood

Üye

Abi 200-250 liraya, hatta 170-180'e kadar düşen tabletler var. Exper, Casper falan. Standart donanımlı hepsi bilirsin, 1 GB RAM, Cortex A7, 8 GB hafıza, 7'' ekran falan. Ben bunların çöp olduğunu düşünüyorum. Sence yanlış mı düşünüyorum, almaya değer mi ? Kullanım amacı sadece Twitter, Youtube vs. Ne dersin bu konuda ? Yoksa biraz daha ekleyip Tab 3 falan mı bakmak gerekir ?

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Abi 200-250 liraya, hatta 170-180'e kadar düşen tabletler var. Exper, Casper falan. Standart donanımlı hepsi bilirsin, 1 GB RAM, Cortex A7, 8 GB hafıza, 7'' ekran falan. Ben bunların çöp olduğunu düşünüyorum. Sence yanlış mı düşünüyorum, almaya değer mi ? Kullanım amacı sadece Twitter, Youtube vs. Ne dersin bu konuda ? Yoksa biraz daha ekleyip Tab 3 falan mı bakmak gerekir ?
Sayısız marka tablet aldim kurdum yakin dostlarıma. Tabiki belli bir fiyatın altında olan ürünler ciddi sorun.Su sıralar Dell markası ile Lenovo ön saflara doğru atakta.Amaclarin dogrultusunda karar vermdeden önce marka tercihi yapman doğru olanıdır.

Tabi ios yada android tercihide farkli bir konu ;)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
Sayısız marka tablet aldim kurdum yakin dostlarıma. Tabiki belli bir fiyatın altında olan ürünler ciddi sorun.Su sıralar Dell markası ile Lenovo ön saflara doğru atakta.Amaclarin dogrultusunda karar vermdeden önce marka tercihi yapman doğru olanıdır.

Tabi ios yada android tercihide farkli bir konu ;)

Yok abi iOS & Android muhabbetinde değilim. Sadece demek istediğim 200 liraya (sadece internet amaçlı) exper, casper gibi cihazları mı almak mantıklıdır, yoksa azıcık daha kıyıp 350-400'e Samsung'a mı güvenmek ? Hani derler ya, 'Ucuz mal alacak kadar zengin değilim' Bu söze göre biraz fazla verip Samsung gibi bilindik markaları mı seçmek gerekr tablet pazarında ?

parberk99

parberk99

Üye
Yok her şey kurulur kasma azda olsa olur

Deli gibi kasmaz ios 7.1'i bekle

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
avast

avast

Üye
Exper samsung yerine asus deneyin bence ben memnunum vatandan 341 tl ye aldim indirimle Asus Memopad HD7

1.2 ghz 4 cekirdek
1 gb ram
powervr544 gpu ucuz ve tap3 ten iyi ha bide asus

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yok abi iOS & Android muhabbetinde değilim. Sadece demek istediğim 200 liraya (sadece internet amaçlı) exper, casper gibi cihazları mı almak mantıklıdır, yoksa azıcık daha kıyıp 350-400'e Samsung'a mı güvenmek ? Hani derler ya, 'Ucuz mal alacak kadar zengin değilim' Bu söze göre biraz fazla verip Samsung gibi bilindik markaları mı seçmek gerekr tablet pazarında ?
Tabiki marka ve sağlamlık araştırması yapmak mantıklı :oke:

• Beğen
HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Android alınca çok iyi bir ürün almak lazım. S4 bile geçişlerde kasıyor gerçi o Samsung'un suçu. iOS kolay kolay kasmıyor ve Apple 5 yıl sonra bile cihazına destek veriyor.

MaxipmaN

Üye
Android alınca çok iyi bir ürün almak lazım. S4 bile geçişlerde kasıyor gerçi o Samsung'un suçu. iOS kolay kolay kasmıyor ve Apple 5 yıl sonra bile cihazına destek veriyor.
s4ü tam bilmiyorumda note2 4.3 ile gaymak gibi oldu geçişlerde ,oyunlarda az lag var bi ios etmez tabi bunları bilerek almak lazım

PureFood

PureFood

Üye
Exper samsung yerine asus deneyin bence ben memnunum vatandan 341 tl ye aldim indirimle Asus Memopad HD7

1.2 ghz 4 cekirdek
1 gb ram
powervr544 gpu ucuz ve tap3 ten iyi ha bide asus

Ben sadece Twitter Youtube Maxicep falan amaçlı kullanacağım. Web'de de kasarsa artık ne diyeyim zaten. Web performansı nasıl, ve 7 inç ufak geliyor bana. Alışamadım. Telefon 4.5 olunca pek de büyük gözükmüyor gözüme :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt