Üç Sim Kart - Wi-Fi - Çift Ekran - 4 GB Hafıza / O Bir TTN Mobile

Sponsorlu Bağlantılar

musti13

Üye
Satışta değil sanırım.
Bu fiyata Wi-Fi li telefon vermezler bana kalırsa

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz satışa sunuldu. Wi-Fi mevcut.

musti13

Üye
İnternette aradım bulamadım..

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Resmi tanıtımı

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
yakında 4 , 5 , 20 ,30 hatta hatla çalışan telefon bile çıkar :D

batmanlee7272

batmanlee7272

Üye
çook abartılmış 3 sim karta ne yapayım

eç038

eç038

Üye
üç farklı şebeke olan ülkemize uygun bir telefon.. tasarımıda güzel.. çinde yapılmış olması bence eksi tarafı ama elden birşey gelmez.. türk sermayeli ise destek verilmeli.. kim bilir belki nokia ile kapışacak kapasiteye sahip olan markalarımız doğar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
üç farklı şebeke olan ülkemize uygun bir telefon.. tasarımıda güzel.. çinde yapılmış olması bence eksi tarafı ama elden birşey gelmez.. türk sermayeli ise destek verilmeli.. kim bilir belki nokia ile kapışacak kapasiteye sahip olan markalarımız doğar

Mükemmel bir yorum. Teşekkürler.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
orjinal nokia alın bence çin malından kaçın

sencen_18

Üye
tek sorun 3g

sametyelman

sametyelman

Üye
Kim 3 sim kartada kontör yetiştirir ki :)

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Ben :pro:

:ehe

oguz0011

Üye
SAKIN TTN MOBİLE ALMAYIN! ÜRÜNÜ ALDIKTAN SONRA BİR SORUN ÇIKTIMI MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİ SERVİS V.S CEVAP VERMİYOR !BİDE TÜRK MALI DİYORLAR PEKİ ÜRÜNÜN ARKASINDA NİYE MADE İN P.R.C YAZIYOR .TTN MOBİLE ÜRÜNÜNÜ SATTIKTAN SONRA MÜŞTERİSİNE SAHİP ÇIKKMIYOR.SİZ NOKİA DAN VE SAMSUNGDAN ŞAŞMAYIN .EĞER BANA İNANMIYORSANIZ sikayetvar.com.tr DE TTN MOBİLE BÖLÜMÜNDE BİR SÜRÜ SONUÇLANMAMIŞ SORUN VAR

fonbir

Üye
Tasarımı süpermiş ya... Çok güzel düşünülmüş ama Çin malı olunca tabii insan uzak duruyor.

saylanozkann

Üye
arkadaşlar ttn servisleri kapanmıştır.ucretlı narım yaptırmak ısteyenlere yardımcı olabılırım mail yoluyla ırtıbata geçiniz. mail adresım : [email protected]

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Üç Sim Kart Takarak Derdiniz Ne Anlamıyorum!...:hmmm

Üst Alt