Üç Sim Kart - Wi-Fi - Çift Ekran - 4 GB Hafıza / O Bir TTN Mobile

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Üç Sim Kart - Wi-Fi - Çift Ekran - 4 GB Hafıza / O Bir TTN Mobile

Wi-Fi'lı telefon üretme yarışına giren Türk Menşei'li firmalar, artık kendini aşarak üç hatlı cep telefonları üretmeye başladılar. %100 Türk sermayeli TTN Mobile de bu akıma Trio3 modelinin güncellenmiş versiyonu ile katılıyor.

Çift ekranı bünyesinde barındıran bu cihaz geniş ekranda televizyon izlemek isteyenler için ideal görünüyor. Büyük olan ekranın 240x400 Piksel olması bu zevki ne denli fazlaca yaşatacağını gösteriyor. ( Küçük ekran 176x220 pikseldir)Ekranın iki taraflı tasarlanmasının sebebi ise üç hattı kontrol etmenin kolaylaştırılması. Büyük ekranda bir hattınızı yönetirken, diğer iki hattınızı küçük ekranda yönetmeniz işleri kolaylaştırıyor. Televizyon izleyeceğiniz büyük ekran, diğerine göre neredeyse 2.5 kat daha büyük.

802.11 b/g Wi-Fi destekli cihazda kablosuz ağlara rahatlıkla bağlanabilir ve kablolar olmadan özgürce internet keyfi yaşayabilirsiniz. Diğer bağlantı özellikleri arasında da Wap v2.0, GPRS (Class 10) ve bluetooth başlıca geliyor.

4 GB Dahili hafıza ve 512 MB hediye hafıza kartıyla gelen üründe ilave 2 GB daha Micro SD hafıza kartı kulllanılabiliyor. Cihazda kurulu olarak gelen yazılımlar ise Windows Live Messenger, E-posta eklentileri için dosya gösterici ve Push Mail desteği.

Oldukça fazla özelliği bünyesinde barındırmasına rağmen 132 gram ağırlığa sahip olan ürünün boyutları ise 110 x 53 x 18 mm. 3 MP Kamera ve 4 X yakınlaştırma özelliğine sahip cihaz aynı zamanda 3GP ve MPEG4 formatlarında sesli video kayıt özelliğine sahip. Cihaz aynı zamanda MP3, MPEG4, AMR, 3GP formatlarını sorunsuz şekilde oynatabiliyor.

Telefonun diğer özellikleri ise şöyle sıralanabilir.

* 150 Saat bekleme süresi / max. 4.5 Saat konuşma süresi
* Li-ion 1000 mAh Batarya ve kutu içerisinde yedek batarya
* Java
* Radyo
* MMS - SMS - Push Mail
* 3000 Adet Rehber Hafızası
* TV'den Görüntü Kaydı
* Uçuş Modu

Cihazın Artıları

> Wireless Ağlara bağlanabilme
> 3 Sim kart ve üçünün de aktif olması
> Çift taraflı ve ikisi de dokunmatik ekran
> Mükemmel seviyede ekran hassasiyeti

Cihazın Eksileri

< 3G yok
< GPS yok

Yorumum :

Çinde imal edilen bir telefon olarak 3G ve GPS olmaması telefon için fazla bir eksi sayılmaz. Wireless özelliği ve java destekli olması bile bu telefonu almak için sebeptir.

Fiyat:

Net olmamakla birlikte 274 TL + KDV olarak ulaştım

Not:

http://www.maxicep.com/teknoloji-haberleri/ttn-trio-uc-hatli-cep-telefonu-168548.html
Buradaki model fuarda tanıtılan modeldir. Güncel halinin resmi yukarıdadır.

• Beğen
Tepkiler: Sarkay, TuRkiShCowboy, Lina_TR ve 1 kişi daha

arslansem

arslansem

Üye
Cihazın Eksileri

< 3G yok
< GPS yok

Bu yeni nesil için özellikle ülkemiz için çok büyük bi eksi :) 3 sim kart ayrıca harika bi özellik :oke:

alperen1313

alperen1313

Üye
adem çok teşekkürederim..
ama bir de araştır bakalım TÜRK Mühendislerinm yaptığı harika bir cihaz daha var 3 sim kartlı !!
bekliyıorum

silop_kms

silop_kms

Üye
süperde birde 3g olsa iyi olcaktı....

Neverex

Üye
güzel bir telefon ama ben nokia dan şaşmam

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Pure Life

Pure Life

Üye
sim kartı koleksijonu yapanlara duyrulur:ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

_KadirşinaS_

Üye
Enteresan ilk defa 3 simli telefon gördüm ya. Acaba randımanlı çalışır mı? Bir araştırıp forumu bilgilendirmek lazım.

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
güzel gibi ama 3g yok :)

SOLIDMEMO96

SOLIDMEMO96

Üye
teşekkürler adem abi

_KadirşinaS_

Üye
Adem bir şey soracağım. Ben mi yanlış anladım yoksa bu konu mu yanlış yerde? Konunun başında Türk mühendislerden bahsediliyor ama konu Çin Üretimi Telefonlar bölümünde. Niçin böyle bir zıtlık var acaba?

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Yok Kadir'im doğru anladın. TTN Türk Sermayeli bir firma. Ama Üretimini Çin'de yapıyor. Bu yüzden Çin Üretimi Kategorisine aldım.

TURAL2008

TURAL2008

Üye

Ya arkadaşlar ben bu telefonu istiyorum amma bu modelin Azerbaycanda olmasını sanmıyorum.Bana yardım eden olursa bu telefonu almak istiyorum.Türkiyeden kim acaba bana bunu alıp gönderir.Hemde ortadakı modelini daha çok beyendim.Bana yardım edecek kimse olursa ben para yollayım bana alın.Ne kadar çok sevinirim

_KadirşinaS_

Üye

Ya arkadaşlar ben bu telefonu istiyorum amma bu modelin Azerbaycanda olmasını sanmıyorum.Bana yardım eden olursa bu telefonu almak istiyorum.Türkiyeden kim acaba bana bunu alıp gönderir.Hemde ortadakı modelini daha çok beyendim.Bana yardım edecek kimse olursa ben para yollayım bana alın.Ne kadar çok sevinirim

Onların hepsi aynı modelin farklı resimleri. Dikkat edersen ortadakinde sadece tuş takımları kapalı. Yani telefon dokunmatik olduğu için o tuş takımları kullanım sırasında ortaya çıkar. Yani birini aramak istediğinde en soldaki resimde gördüğün gibi numaralar ekrana gelir. Ya da müzik dinlerken en sağdaki gibi medya tuşları ortaya çıkar. Telefon bekleme modundayken de ortadaki gibi görünür.

Bu arada benim de çok hoşuma gitti. Ama telefon değil, Türk ürünü olması.:oke:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
süper yaa fiyatı da uygunmuş

fodder

fodder

Üye
Güzel.....sağol Adem

Odysseus

Odysseus

Üye