U600 Alınır Mı? Sıfırlanmamış Olduğuna Nasıl Emin Olunur?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
addicteddd

addicteddd

Üye
    Konu Sahibi
U600 Alınır Mı? Sıfırlanmamış Olduğuna Nasıl Emin Olunur?
Merhaba arkadaşla.

Yıllar önce kullandığım U600 ün internette ilanlarını görünce özlediğimi fark ettim. Telefonun olumlu ve olumsuz yanlarını biliyorum, o nedenle sorun yok. Şimdi sormak istediklerim şunlar;

-Bu telefonlar gerçekten sıfır mıdır? Buna nasıl emin olunur? (Satıcılar telefon sıfır diyor. Sıfırlanmadığını söylüyorlar.)
-Neden bataryası, kulaklığı, şarj aleti yan sanayidir? (Kapağı orjinal diyorlar.)

Yardımlarınızı bekliyorum.

Örnek iki ilan;

Üstteki ilanda her şey orjinal, kutulu diyor. Alttaki aksesuarlar orjinal değil ve kutusu yok diyor.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Alttaki irtibat numaralarını arayıp satıcıyla bizzat görüş.Sesinden anlarsın ciddiyet durumunu.Ayrıca profilindeki yorumları oku.Ve kesinlikle kapıda ödemeyle veya elden satın al.

addicteddd

addicteddd

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE="ForeverAlone";4200068]Alttaki irtibat numaralarını arayıp satıcıyla bizzat görüş.Sesinden anlarsın ciddiyet durumunu.Ayrıca profilindeki yorumları oku.Ve kesinlikle kapıda ödemeyle veya elden satın al.[/QUOTE]

Hocam kapıda ödeme ile dahi almam, elden alırım. Yani ürünü kontrol ederim ama etsem de sıfırlanmış mı, aksesuarları orjinal mi anlayamam. Bunun kesin bir yolu var mıdır?

addicteddd

addicteddd

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

addicteddd

addicteddd

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

addicteddd

addicteddd

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

addicteddd

addicteddd

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt