Efsane Bütün Parçalar Aksesuarlar Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
Efsane Bütün Parçalar Aksesuarlar Herşey
Öncelikle sahibinden.com'danda Bakabilirsiniz İlan No: 143643462
Burdan ve Sahibinden.comdan mesajla ulaşabilirsiniz.

Fazla söze gerek yok arkadaşlar elimdeki parçalar aksesuarlar bunlardır öncelikle satma nedenim evde duruyordu atmaya kıyamadım cüzi fiyatlarla satmak istiyorum isteyenler yedek parça kullanır onlarda saklar imeini kullanırlar size göre kişiye göre değişir. 3 5 kuruşa burda adam kandırmak istemem olan herşeyi yazıyorum.

-N73 Şarj aleti orjinal değil yan sanayidir.

-N73 Usb kablosu ORJİNALdir.

-N73 Jack değiştirici yan sanayidir.

-Kutusu vs vs onun dışında orjinaldir.

-C72 Cihaz batarya ORJİNALDİR. Cihaz suya düşmüştür. hemen bataryayı çıkardım. Pirinçte beklettim telefon arada açılıyor açılınca bazı tuşları basmıyor. Kutusu faturası herşeyi vardır İmei niyetine kullabilir. Şarj aleti yan sanayidir.

- Psp kutusunu 15 liraya almıştım sanırım hatırlamıyorum 10 gün kullanmıştım sonra köşeye atmıştım.

-Kulakiçi kulaklığı 5 liraya almıştım yanında vericem. Fotoğraflara bakabilirsiniz Gün içinde Mesajla ulaşabilirsiniz. İzmir içi elden İzmir dışına PTT kargo ile kapıda ödeme yollayabilirim.Pazarlığı 3ü 5i mesajda konuşuruz.

N73 Kutu Usb kablo Jack Şarj aleti için: 25 Lira

C72 Cihaz Batarya Kutu Fatura Kulaklık : 40 Lira

Psp Kutu: 10 Lira

Hepsini almak isterseniz baya birşeyler yaparım :)

Kargo alıcıya aittir.

Yazmayı unuttum ayrıca elimde 6230 Full kutulu faturalı aksesuarlı orjinal. e250 oda full kutulu faturalı orjinal aksesuarlı. 3310 kutulu faturalı :) 3210 kutulu faturalı ilerleyen zamanlarda bunlarıda satabilirim bilginize :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...