Öneri Twitterciler ! Toplanın !

Sponsorlu Bağlantılar

#ElvedaSymbian

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
Twitterciler ! Toplanın !
Arkadaşlar hepinizin de bildiği üzere yılbaşı yaklaşıyor ve bu da demek oluyor ki symbian devrinin ölümüne sayılı güler kaldı.Sözüm o ki tüm twitterciler yılbaşı gecesinde #ElvedaSymbian tabelası altında düşüncelerini yazıp paylaşsın.Hatta bu tabelayı yeni yıla TT listesinde sokalım.Fikrimi olumlu bulanlar lütfen konu altında yorumunu paylaşsın.Saygılar.

0MG90

0MG90

Üye
Tamam ben atarım birkaç tane

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın kardeş.Yılbaşı gecesi TT ye girmek planım.

theeternal

theeternal

Üye
Atarım :D

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeş.yalnız duyuralım bunu :D

theeternal

theeternal

Üye
tmm bişe dicem symbiana nolcakmış haberım yok:bangin:

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
Nokia şirketi yılbaşından sonra ovi store yi kapatacaklarını söyledi.Buda demek oluyorki,yılbaşından sonra Nokia şirket binasında Symbian adına hiç birşey yapılmayacak ve symbian devri sona erecek.Zaten onlar şu aralar pek bişey yapmıyor ama yapan birsürü insan var ,uygulama yapıp ovide satan bir sürü insan var.Yani artık onalr da olmayacak ve yeni uygulamalar olmayacak.

arslanla

arslanla

Üye
oviyi kapatmıcaklar sadece yeni uygulama yayınlanmıcak...

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
aynı şey olmuyor mu kardeşim ? yeni uygulama paylaşılmayacak yayınlamyacaksa açık durmasının bize ne faydası var ?

arslanla

arslanla

Üye
var olan uygulamaları ve oyunları indirebileceksin yalnızca yeni güncel uygulama oyun çıkmıcak yani mağaza açık...

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
he kardeşim he sen sürekli var olan uygulamalarla vakit öldür , yeni uygulamalar gelmesin hiç sıkıntı değil zaten bu uygulamalar zaten çok kullanışlı ya hiç birinin güncellenmesine gerek yok zaten değil mi . Allahım sabır ver .

arslanla

arslanla

Üye
yazdıklarınla benim yazdıklarım arasında bir bağlantı kuramadım maalesef ben sadece mağaza kapanmıcak açık kalıcak dedim tabiki güncelleme olamıcak sanki biz çok mutluyuz bu durumdan da burda laf yapıyosun...:angry:

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
bizde mutlu değiliz tabi , işte o yüzden düşüncelerimizi twitterda paylaşalım istiyorum .

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Arkadaşlar ben maxicep blog sayfasına giriş yapamıyorum. Erol abi lütfen bu sorunu hallet :( Ben eski maxicebi özledim hiçbir sorun yoktu önceden. yanlış konuya yorum yaptığımın farkındayım ksrma bakmayın.

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
soru yok . Tabelaya dahil olmanı bekliyoruz yılbaşında .

theeternal

theeternal

Üye
kötüymüş yaa :'(

0343434

0343434

Üye
En azından yılların devi için hak ettiği bir veda yapmış olalım. Ne kadar Nokia'nın yapmayacağını düşünsemde...

marist

marist

Üye
Biz Symbiancılar üstümüze düşeni yapalım , hak ediyor bence :)

tufless

tufless

Üye
Bende varım atarız elimizden geldiğince

Rizeli7

Rizeli7

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşlerim adamsınız,birinizde şu @arslanla ya konuyu iyice anlatsın lütfen , anlamakda bayaa bi zorluk çekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt