TV'li Telefon Alıcam; Önerileriniz...

• 15 Ekim 2012
  • 1866 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selam arkadaşlar ,
    TV'li telefon almayı düşünüyorum. İnternette bir çok telefon araştırdım ama karar veremedim. Almak istediğim telefon dokunmatik olmayacak.
    Bu doğrultuda önerilerinizi bekliyorum teşekkürler....

Yazan: zffb
  2. tvli dediğine göre çin malımı düşünüyosun :hmmm

eğer öyleyse yazık edersin verdiğin paraya

3. çin malı olmayan tv'li telefon yok mu mesela wentto ne malı?

4. onların hepsi çin malı para verdiğine değmez

mobil tv destekleyen telefon al paket al izle internetten

5. Mobil tvyide geçtik.Hem Symbian,hem android için tv izleme programları var git onlardan al daha iyi.

6. tvli telefon kesinlikle alma yediğin radyasyona değmez :nono:

7. samsungun bi telefonu vardi galiba dedigin gibi tvli :hmmm ama dokunmatikti :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

8. samsungun bi telefonu vardi galiba dedigin gibi tvli :hmmm ama dokunmatikti :)

9. samsungun bi telefonu vardi galiba dedigin gibi tvli :hmmm ama dokunmatikti :)

10. analog tv li telefonların hepsi çin mali hiç bulaşma ben nokia 701 ile aylık 6 tl ye 25 üzerinde kanal izliyorum görüntü kalitesi de çok güzel

11. Bahsettin telefonun modelini biliyor musun? belirtirsen sevinirim...

12. samsung star Tv. Ama dokunmatik S5233T.

13. İphone çin mali deil mi

14. Üretim fabrikası çinde :)

15. bu telefon güzelmiş ama galiba 3g ve wi fi yok onlarda olsa hiç düşünmden alırdım. Önerin için teşekkürler...

16. bir akıllı telefon alıp internet pakedinle istediğin kanalı izleyebilirsin zaten.

17. iyide benim bulunduğum yerde 3g çekmiyor bide çeksede tv izlemek için para ödeyemem. O yüzden analog tv yi tercih ederim.

18. seçim senin kardeşim her telefoncuda bulabilirsin tvli telefonu burda da sana tvli telefon tavsiye edebilecek insan yok malesef,kimse öyle yüksek radyasyonlu cihazlar kullanmak istemez.

19. Hem wifi hem 3g hemde tvli telefon hiç görmedim. Vardır ama kimbilir ne marka ve nerde ? Oyüzden illa tv istiyorsan Samsung Star Tv sana uygundur.

20. Ben Nokia E-6 İle 200'den Fazla Kanal İzliyorum Avea Sınırsız İnternet Kullanıyorum:) Ama Senin Bahsettiğin Analog Tv'li Telefonları Hiç Tavsiye Etmem. Zaten Arızalandığı Zaman Poarça Bulamazsın, Bataryaları Çabuk Tükenir Batarya Bulamazsın Vs Vs... Diye Sıralarız Tavsiye Etmeme Nedenlerimizi...

Ama İllaki Almak İstiyorsan 2 inci El Telefon Satanların Vitrinlerinde Düzünelerce Telefon Var...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/12/2018 - 20:51