tv kontrol programı n95 ve diğerleri

Sponsorlu Bağlantılar

hernee

Üye
eline saglik

Bymevzu

Üye
arkadaşlar bulanet olası irremotenin lisans kodu muhabbetini çözen varmı buluyoruz codu kabul etmiyor lanet program ....bileniniz varsa bilginize...

oktaymt

Üye
emege saglık

resulucar

resulucar

Üye
TeşekürLer kardeş iyi geceLer .

murat2908

Üye
rşk

yakup_0138

Üye
emegine saglık kardesım

devrim56

Üye
arkadaslar benim tel. n95 8gb sorunsuz yükledim program çalışıyor ama ben vestel 51 ekran siyah teletexsizin kodunu bulamadım ve uydu cihazım nex8000xcam onunda kodunu bulamadım işe yararmı bilmiyorum programda sorun yok açılıyor ama ben kullanamadım şifrede istemedi yani programa lafım yok çalışıyorda iş yaptıramadım :S

gencankarali1

Üye
ellerine sağlık ama link nerde

haydarabi

haydarabi

Üye
yüklüyorum bakalım çalışackmı

--------------- Ekleme ---------------

yav şu sertifika işine bir çözüm bulmak lagzım atrık arkadaşlar yaaa.çok can sıkıcı olmaya başladı valla

kardeş bununla ilgili birçok konu açılmış.ben bile yaptım.cer işi gerçekten can sıkıcı ama başarırsan okadar da keyifli.biraz çaba

--------------- Ekleme ---------------

evdeki tüm cihazlarda denedim hiçbirini çalıştırmadı.çalıştıran arkadaşlar nasıl yaptığınıda yazabilirmi acaba

yubicusu

Üye
teşekürler

registan

Üye
ben dün çalıştırdım.
telefon e50
psiloc ir kendi sitesinden indirdim.
onu bir deneyin

bizdeki tv vestel idi. ona ait dosyayı siteden indirdim. programı kurduktan sonra onuda kurdum
kumanda görevi gördü

fatih 44

Üye
indiremiyorum download diye bir şey yok yardımcı olursanız sevinirim:hmmm

stainless steel

stainless steel

Üye
güzel

ivdg

ivdg

Üye
calısmıcak gbı gelıyo da yıne de deniyelım.

cumraliyusuf

cumraliyusuf

Üye
sağol kardeşeline salık :oke:

honda84

Üye
selam nasıl yükledin acaba telefona onuda anlatırsanız daha net olur teşekkürler

ismini

Üye
jfksk

Beho22

Beho22

Üye
E72 de calısmıyor. Telefonunuz desteklemıyo yazıyo ıngılızce :O

newhand

newhand

Üye
sagol yukledım ama benım tv nın ozellılerını bulamadım yukledıkten sonra cıhaz ve kumanda secemek gerekıyo mesala benım kumanda phlıps rc7875-01 tv kumandası ama programda yok bu yuzden deneyemedım

kardeşim başka kumanda numarası gir

Üst Alt