tv kontrol programı n95 ve diğerleri

Sponsorlu Bağlantılar

ssdil1834

ssdil1834

Üye
    Konu Sahibi
tv kontrol programı n95 ve diğerleri
arkadaşlar gece bir fransız sitesinde dolaşırken bu siteyi buldum aranızda bilenler olabilir verildiyse özür

program n95 e sorunsuz yükleniyo ama deneme fırsatım olmadı velakin güzel birşeye benziyor bilginize:sn:

bir teşekkür yeter

• Beğen
Tepkiler: meryem038, Haluk., yalnız.platonik ve 77 diğerleri

alikocaali

Üye
saol bi deneyim

inancsencer

Üye
N73 sertifika hatası veriyor!

TRaJaX

Üye
kardeşşş ellerinee sağlıkk calışştıı kullandımmdaa 3 metredenn işliyoo enn fazlaa olsunn odaa yeterr :)

akrepppkralll

Üye
Sagol Krdes

mekanci

mekanci

Üye
teşekkürler

ISOLYTEAM

ISOLYTEAM

Üye
sagol yukledım ama benım tv nın ozellılerını bulamadım yukledıkten sonra cıhaz ve kumanda secemek gerekıyo mesala benım kumanda phlıps rc7875-01 tv kumandası ama programda yok bu yuzden deneyemedım

cengizhan33

Üye
n73 yükledim ama açmıyor yinede eline sağlık

canefe35

Üye
tsk

bingollu

Üye
kardeş bende denedim am kuramadım dosyayı olmadı biri bilgi verirse sevinirim

ali_en

Üye
kardeşler işim vardı açtım programı denemeden çıkmak zorunda kaldım tam deniycem lisans istedi bende full yapmaya çalışıyorum ama olmıycak herelde

arayüz çok hoş yane sanki işe yarıyomuş gibi bi etki bıraktı bende unutmayın ilk programı açtığınzda kapatmayın yoksa daha açamazsınız

berche

Üye
n72 olurmu yada şöyle söyleyeyim kızılötesi şartmı

isbara_alp

Üye
lisans istiyo ben hiç açıp kullanamadım

darkmaster

darkmaster

Üye
arkadaşlar ben bu pronun fullünü yolladım ama adminlerimizin iznini bekliyoruz iki gün oldu hala yayınlanamadı biraz daha sabredin :D adminler onayı verince yayınlanıcak..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben bu programın fullünü yayınladım iki gün önce admin onayını bekliyoruz:D yüksek kuruldan geçerse sizlerle buluşabilicek program :D biraz sabır :D

royan_367

royan_367

Üye
sağolasın

erostrate

erostrate

Üye
Eğer kumandanız listede yoksa güncelleme yapmalısınız, ben yaptım baya bir kumanda eklendi listeye, sizin kumanda update de var mı artık şansınıza.

noman

noman

Üye
güzel program ama bende bazen calışıyo bazen çalışmıyo mesela 1 e basınca oluyoo ama diğer tuşlar olmuyo

gokolim

Üye
bayadır arıodumdu bunu çok saolun arkadaşlar

program çalşıyo yüklenirken sertifika hatası wermiyo en azından benim tlfda :)

capadokia

Üye
tşk

bahruz

Üye
proqramlari indiremiyorum bilen varsa yazsin

Üst Alt