Tuş kilidii cebimde kaldı - n97 32gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hazarcep

hazarcep

Üye
    Konu Sahibi
Tuş kilidii cebimde kaldı - n97 32gb
Merhabalar,

Nokia n97 var
telefonu cebimden çıkardım, baktım tuş kilidi yok etrafı arayıp bulamadım cebimden çıktı simdi kürdan ile açıyorum da.

Sakarya'da servis yok nokia shop var üst kattı teknik servis acaba kaç günde yapılır birde kemarada cizik var flaş lı çekimde parlaklık yapıyor bunla kaç günde yapılır genpa garantili.

oleytoo

oleytoo

Üye
kilit olayi icin sana tavsiyem Nunlock programini kullan telefonu kilitlemek icin de kapatma tusunu kullan flas icinse tavsiyem keceli bir kalemle flasin kameraya yakin olan kismini cok olmamak kaydiyla cek duzelecektir

hazarcep

hazarcep

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye versem yapılır ama dimi ben vereyim sorun değil garantisi nasıl olsa varda genpa kaç günde yapıyor forumda KYK 2 günde aldım diyende var 1.5 ay da aldım diyende var.

oleytoo

oleytoo

Üye
bnmde kilit elimde kaldi telefonu arabistandan getirdigim icin garntiye verme gibi bi sansim yoktu telefoncu 100 lira istemisti 3 gune yapariz diye. Kvk hakkinda hicbir bilgim yok yanlis yonlendirmeyim seni kusura bakma

SilentOne

SilentOne

Üye
nasıl becerdin yha merak ettim :D

Birzahmet

Üye
benimde olmuştu teknik servisci 10tl ye yaptı güzelde oldu

SilentOne

SilentOne

Üye
:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

hazarcep

hazarcep

Üye
    Konu Sahibi
Bugün nokia shop'a teslim ettim yapılacak dedi ücret dedim yok alınmıyor bu sorunlarda dedi flaşda tuş takımıda ücretsiz yapılak ne kadar sürede olur dedim en geç 30 iş günü içinde yapılır tam süre belli değil parça varsa 2 iş günü içinde gelir yoksa 2 hafta en geç tahmini sende olur dediler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt