Tuş kilidii cebimde kaldı - n97 32gb

 • 22 Nisan 2011
 • 704 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhabalar,

  Nokia n97 var
  telefonu cebimden çıkardım, baktım tuş kilidi yok etrafı arayıp bulamadım cebimden çıktı simdi kürdan ile açıyorum da.

  Sakarya'da servis yok nokia shop var üst kattı teknik servis acaba kaç günde yapılır birde kemarada cizik var flaş lı çekimde parlaklık yapıyor bunla kaç günde yapılır genpa garantili.
   


  Yazan: hazarcep
 2. kilit olayi icin sana tavsiyem Nunlock programini kullan telefonu kilitlemek icin de kapatma tusunu kullan flas icinse tavsiyem keceli bir kalemle flasin kameraya yakin olan kismini cok olmamak kaydiyla cek duzelecektir
   
 3. Garantiye versem yapılır ama dimi ben vereyim sorun değil garantisi nasıl olsa varda genpa kaç günde yapıyor forumda KYK 2 günde aldım diyende var 1.5 ay da aldım diyende var.
   
 4. bnmde kilit elimde kaldi telefonu arabistandan getirdigim icin garntiye verme gibi bi sansim yoktu telefoncu 100 lira istemisti 3 gune yapariz diye. Kvk hakkinda hicbir bilgim yok yanlis yonlendirmeyim seni kusura bakma
   
 5. nasıl becerdin yha merak ettim :D
   
 6. benimde olmuştu teknik servisci 10tl ye yaptı güzelde oldu
   
 7. Bugün nokia shop'a teslim ettim yapılacak dedi ücret dedim yok alınmıyor bu sorunlarda dedi flaşda tuş takımıda ücretsiz yapılak ne kadar sürede olur dedim en geç 30 iş günü içinde yapılır tam süre belli değil parça varsa 2 iş günü içinde gelir yoksa 2 hafta en geç tahmini sende olur dediler.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 18:26