Faturasız / Faturalı Türktelekom üniversite öğrencilerine 6 gb hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Yök ün açıklamasından sonra Turkcell Vodafone ardından türktelekom da 6 gb kampanyasını duyurdu
Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. yönüne ücretsiz 6 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
Kampanya kapsamında YÖK Dersleri Platformunda yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB ücretsiz internet hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar sunulacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
fatihmentes

fatihmentes

Üye
Normal İnternet olarak kullanabilir miyiz sence
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Hayır Eba da geçerli 8 GB internet gibi düşünebilirsin sadece uygulamada ve internet sitesinde kullanılabilir
 
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmentes
fatihmentes

fatihmentes

Üye
Eyvallah sağol
 
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang

babafre23

Üye
Yökdersleri. Com dışında dersleri olanlar ne yapacak peki? Mesela bizim dersler üniversitenin kendi alms sisteminde yapılıyor ve bu paket de oraya çalışmıyor. Boş iş.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt