Faturasız / Faturalı Turkcell üniversite öğrencilerine 6 gb hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Üniversite öğrencileri için YÖK ün tüm üniversite öğrencileri için tüm operatörler le anlaşma sağlandı 6 gb internet hediye edeceğiz diye açıklama yapmasının ardından Turkcell de kampanyasını duyurdu Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell'li kullanıcılarına, BiP'in Keşfet bölümünde yer alan Kampüs Evimde kanalı üzerinden duyurulan üniversite siteleri yönünde geçerli 6GB internet hediye! Hemen BiP Kampüs Evimde kanalından paketini aktifle
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt