Türktelekom Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene Haftalık 2GB Hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom online işlem uygulamasında kredi kartı veya banka kartını kaydet hem kolayca paket yükle hemde haftalık 2 GB kazan Kampanya 18 Aralık 2020 -18 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır
Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına kredi ya da banka kartını ilk kez kaydeden abonelere Haftalık 2GB data hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır.
 
  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK, Mesut Aktaş, TheNightMare. ve 1 kişi daha
sinankoca60

sinankoca60

Üye
31 mayısta bitiyormuş. ancak sadece sadece faturasız hatlar içinmiş. öyle yazıyor türk telekom'un sitesinde
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt