Faturalı Turktelekom Kamu Mega Tavsiye


emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben Türk Telekom Kamu mega tarifesinde taahhüt var ve 1 ay sonra bitecek Fakat babam a benim hat üzerinden telefon aldik onun taahhütü var şimdi ben numarami taşıyamam değil mı ve tarife olarak 1000 Dk 1000 sms 4gb internet 33 TL ödüyorum Türktelekomda daha uygun aynı dakka ve internet olan tarife varmıdır veya fiyatı Türk Telekom aşağı ceker mı acaba yeni taahhüt imzalamak için ne yapmalıyım acaba
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Hat üzerine cihaz almissaniz numara tasirsaniz cayma bedeli cihazın kalan taksitlerin toplu olarak ödersiniz
 
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Kullandıgınız tarifeye devam edin derim
 
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Şuan benim taahhüt sürem otomatik uzamış gözüküyor Telefon taksitlendirmesi den dolayımi otomatik uzatıldı acaba ?
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Evet cihaz aldıysanız taahhüt süresi uzar
 
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Taahhüt hattın bitti için farklı bir fiyatlama yapılmaz herhalde
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
Cihaz verirken size bilgilendirme yapmaları gerekiyor aldığın cihazdan cihaza değişir fiyatlandırma ama tarife fiyatı değişmez zam gelmezse
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt