Faturalı Türktelekom Evimde Mobil Wifi Tarifeleri


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türktelekom faturalı abonelere özel Evimde Mobil Wifi Tarifelerine bir göz atalım bol gb lı tarifeler kullanicilara sunuluyor öncelikle türk telekom Mağazalarına gelerek evimde mobil wifi tarifelerine geçiş yapıyorsunuz tarifelerden yararlanmak için yeni hat almak veya numara taşıyarak turktelekoma geçmek gerekiyor
Ayrıca eğer internet yetmezse tarifelere ek 10 GB paketini 15 TL ye alabiliyorsunuz ek paket almak isteyen aboneler MOBIL EK" yazıp 5555'e göndererek ek data paketlerinden faydalanabilirler.
Evimde Mobil Wifi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Taahhütlü Ücret​
Taahhütsüz Ücret​
Evimde Mobil Wifi 10GB
19 TL*​
29 TL**​
Evimde Mobil Wifi 20GB
29 TL*​
39 TL**​
Evimde Mobil Wifi 50GB
64 TL*​
84 TL**​
Evimde Mobil Wifi 100GB
135 TL*​
165 TL**​
Evimde Mobil Wifi Modemli 10GB
46 TL*​
49 TL**​
Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB
56 TL*​
59 TL**​
Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB
95 TL*​
98 TL**​
Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB
150 TL*​
163 TL**​
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt