Faturasız / Faturalı Türktelekom bedava 5 GB internet


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
31 Mart 2020 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’den fatura ödemesi yapan abonelere Sil Süpür’den Haftalık 5GB hediye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için fatura ödemesinden sonra gelen şifrenin GARANTİ SIFRE yazılarak 5555’e SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.Kampanya kontenjan ile sınırlıdır. İlk 22.000 Türk Telekom bireysel mobil abonesi faydalanabilmektedir.Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 30 Nisan 2020 tarihine ve saat 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.Kampanyada 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt