Faturasız Türktelekom 500 dk 1000 sms 4 gb 19 tl yeni

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom 500 dk 1000 sms 4 gb 19 tl yeni
Merhaba 500 Paketi ile tam 4GB* Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 19 TL!
Şimdi siz de faturasız Merhaba tarifesine gelin, bu teklifi kaçırmayın!
Merhaba 500 Paketi'nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Merhaba tarifesine gelmiş olmanız yeterli!
Paket kapsamında sunulan 4GB internet hakkının 1GB'ı numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Merhaba Tarifesi'ne gelerek Merhaba 500 Paketi'nden faydalanan müşterilere aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemeleri durumunda hediye olarak sunulacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB cepten internet hakkı sunulmayacaktır.
  • Merhaba 500 Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız Merhaba tarifesine gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL'dir.
  • MERHABA500 yazıp 5555 e gönderin

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov, Muhammed CR7 ve mahmutdenir

mahmutdenir

mahmutdenir

Üye
Güzel paket lakin numara taşımaya özel ben taşıyalı 42 gün oldu vermediler

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Merhaba 500 Paketi ile tam 4GB* Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 19 TL!
Şimdi siz de faturasız Merhaba tarifesine gelin, bu teklifi kaçırmayın!
Merhaba 500 Paketi'nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Merhaba tarifesine gelmiş olmanız yeterli!
Paket kapsamında sunulan 4GB internet hakkının 1GB'ı numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Merhaba Tarifesi'ne gelerek Merhaba 500 Paketi'nden faydalanan müşterilere aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemeleri durumunda hediye olarak sunulacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB cepten internet hakkı sunulmayacaktır.
  • Merhaba 500 Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız Merhaba tarifesine gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL'dir.
  • MERHABA500 yazıp 5555 e gönderin

Nihayet çıktı. Ben bi ara demiştim 4 gb bi paket 19 20 lira olmalı demiştim. Geç oldu ama çıktı :oke:
Teşekkürler..

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Valla bu turkcell bizi kazıklıyor.. aynı paketin 6 gb olanına 50 tl ödüyorum

• Beğen
Tepkiler: bulut6842 ve Muhammed CR7
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Valla geçen hesabım uygulamasında 2 yeni paket görmüştüm. Fiyatıda ucuzdu sonra paket kapandı. Anca geçici olarak..
Belki dediģin gibi fiyatlar düşebilir..
haziranda tarifemin süresi doluyor bende türk telekom a geçmeyi düşünüyorum dicem bakalım ne dicekler :)) daha yüksek tarife önerip daha uyguna itelemeye çalışırlar diye düşünüyorum

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
haziranda tarifemin süresi doluyor bende türk telekom a geçmeyi düşünüyorum dicem bakalım ne dicekler :)) daha yüksek tarife önerip daha uyguna itelemeye çalışırlar diye düşünüyorum
Bende avea dan turkcelle geçtim :) 2016 kasımda 3 ay geçti, tekrar avea'ya geçmeyi düşünüyorum. Süper tarifeler var..
Turkcell kazık ve düzgün tarife yok..

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

Üst Alt