Türkiye'deki Youtuberların Çöp Olması(Güncelleniyor)

Sponsorlu Bağlantılar

canan1989

canan1989

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'deki Youtuberların Çöp Olması(Güncelleniyor)
Hadi bir zamanlar bir kaç tane hakkıyla oyun olsun vlog olsun video çeken kanallar vardı zaten onlarda büyüdüler ve hakkettikleri yere geldiler ancak bazıları salak saçma şeyler yaparak belirli bir yaş kitlesini kandırabilecek şeyler yaparak, dini kullanarak ve bunları dönem dönem deneyerek sansasyonel hareketler başlatmaya çalışıyorlar.Daha acısı bununla birlikte özenti sokak yüzü görmemiş nesillerde youtube kanalı açmaya başladı.

Neyse sözü fazla uzatmaya gerek yok siz zaten konuyu biliyorsunuz. Merak ettiğim siz youtubede hani kanalları takip ediyorsunuz.Kaliteli kanalları burada paylaşalım ki bilgi paylaştıkça artsın.

Bu arada arkadaşlar kanal önerirken lütfen bu nasıl yok bu nasıl olmaz diye tepki göstererek önermeyin çünkü önerdiğiniz çoğu kanalın varlığından haberdar bile değilim.

Öncelikle takip ettiğim kanallar ;

1-)MERAK TÜNELİ KAPANMIŞ YİNE ( 300.000 ABONEYE ULAŞIP KANAL KAPANMASINA RAĞMEN TEKRAR AÇILDI ! )

MERAK TÜNELİ KAPANMIŞ YİNE !!!
YERİNE YAMERAKTAN
KANAL LİNK:

BİR KAÇ VİDEOSU
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bilgisayar kavramları youtubeda Türkiye için bilişimi en iyi tanıtan kafadaki bunalıklığı gideren kanallardan biri.Tabii sevgili Şadi hoca'nın burada etkisi büyük. Güzel bir kanal bilmeyenler yararlanmalı

2-)Doğukan Güven Nomak

Youtubede daha yeni olan geliştirici bir abimiz kendisiyle tanıştım. Özellikle geliştirici sohbetleri benim çok hoşuma gidiyor. Bir yazılımcının dünyasını yansıtan videolar ortaya koyuyor. Kendisini önere bilirim.

3-)Barış Özcan

Ve tabii ki Barış Özcan buram buram kalite kokuyor. Fazla söze gerek yok.

4-) Filme Gitmeden Önce

Filmleri eleştirmeleri ve bizim göremediklerimizi görmeleri ile beni kendine bağlamış bir kanal.İsmi gibi bir filme gitmeden önce bakıyorum kanala

5-) İlhan Yilmam

En sevdiğim kanallardan biri ancak yakın zamanda videoları az yüklemeye başladı nedenini bilmiyorum.Efsaneler bilinmeyenler bir çok şey yazın yaptığı canlı yayınları enfesti takip ederseniz güzel bilgiler edinebilirsiniz.

6-) Hocalara Geldik

Derslere yardımcı olabilecek bir kaç kanaldan biri.Koca yürekli insanlar.

7-) Altın Elbiseli Adam

8-) Webtekno

9-) Pintipanda

Çift tekerleği sevdiren adam

Evet aklıma şimdilik bunlar geldi çok fazla kanalı takip etmiyorum çünkü bu çöplükte kaliteli kanalları bulmak oldukça zor o yüzden sizden küçük bir ricam eğer sizin takip ettiğiniz güzel kanallar var ise buraya yazında bizde yararlanalım çünkü bilgi paylaştıkça değerlenir.İyi forumlar.

Forumdan Gelen Öneriler
Teknoloji Kanalları
Teknoseyir
Teknolojiden Anlamayan Adam
Technopat
Donanım Haber
ShiftDelete
İPhonedo Türkiye
İPhonedo (Global)
Eğlence
Stolk
WhyShy
PintiPanda TV (Oyun) Forumda çok izleyeni varmış baya öneren oldu.
İlker Gümüşoluk(Stand-up, Apartman Sohbetleri)

Müzik
Motto Müzik
Vlog
Kemal Tuğrul Sümer (Motovlog)
Timur Akkurt
Ekin Kollama
İlkay Zaman (Amerika vlogları çok iyi)
IdrisUstaUSA

İnceleme Kanalları
Otomobil Dünyam (Araç)
Oto Seyir (Araç)
Noyan (Araç)
Carviser (Araç)
OTOPARKCOM (Araç)
Benzin TV (Araç)
Doğan Kabak (Araç)
Tolga BAHAR (TactiCoolWorld) (Silah Severler İçin)
Geekyapar (Film)
Nilüfer Baş (Kitap&Film)
Exploring With Josh (Terk Edilmiş Yerleri İnceliyor)
Kerem Gök (Uçuş ve Havacılık)
Yorekok (Eleştiri)

Spor&Vücut Geliştirme
Kenzo Karagöz
Savaş Cebeci
Ege Fitness
Genç ve Fit
AĞIRSAĞLAM

Tarih ve bilgi
Ruhi Çenet Videoları
Nebuch
Kaan Ünsal Alphan
Primivite Technology
Cavit Pancar
Bilgi Şehri
Kurzgesagt – In a Nutshell

• Beğen
Tepkiler: PALA.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şu Cinsel İçerikli Resimler Koyupta İçeriği Öyle Olan\Olmayan Kanallardan Nefret Ediyorum.Bunları Yükleyen Kişilerin Aieleleri Bu Videoları Görse Ne Olur? Utanmaz Mı? Neden Bu Tarz Şeyleri Paylaşırlar.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve canan1989
canan1989

canan1989

Üye
    Konu Sahibi
Şu Cinsel İçerikli Resimler Koyupta İçeriği Öyle Olan\Olmayan Kanallardan Nefret Ediyorum.Bunları Yükleyen Kişilerin Aieleleri Bu Videoları Görse Ne Olur? Utanmaz Mı? Neden Bu Tarz Şeyleri Paylaşırlar.
ağzınıza sağlık benim gibi düşünen birileri varmış ! sürekli kadın vücudu afedersiniz hep popo içine giriyorsun videonun portakalın faydalarını anlatıyor ! ne ilgisi var şimdi, amaç ne ? ilgi çekmekmi ? insanları yanılmaktan başka birşey değil

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ağzınıza sağlık benim gibi düşünen birileri varmış ! sürekli kadın vücudu afedersiniz hep popo içine giriyorsun videonun portakalın faydalarını anlatıyor ! ne ilgisi var şimdi, amaç ne ? ilgi çekmekmi ? insanları yanılmaktan başka birşey değil
Amaçları Dİkkat Çekip İzlenmeyi Artırmak.Birde Hangi Videoyu Açarsanız Açın İllaki Öyle Bir Video Çıkıyor Yan Tarafta Oda Bir Ayrı Rezalet.You Tube ve Googlenin Ortalaşa Halt Yemesi Maalesef.Onlardan Dolayı Vİdeoyu İndirip DLNAdan Paylaşıyorum.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
TAA adamdır.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Beyler bende ock kaliteli paylaşımlar yapıyorum. Mesela mal mal oyun oynayıp sesimi kaydedip paylaşmak yerine, oyun videosunu saatlerce editleyerek paylasiyorum. Bakabilirsiniz

Efsane maçlar:

Efsane Agario:

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Tabikide Enes Batur,Orkun Işıtmak,Ruhi Çenet vb. bunlar aşırı derecede kaliteli video yapan adamlar tavsiye ederim.

maxirabit

maxirabit

Üye
Ekin soyak.
Enes batur.
Orkun ışıtmak, zaten reklamlarda oynadıktan sonra iyice değişti.

Hiç birisi bir howtobasic olamaz

MaxipmaN

Üye
cem yılmazın motorsikletinden aldım diye video atıyorlar, boş beleş işlerden para kaldırıyor adamlar acayip bir ülkeyiz. :alkis

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
okan serbes

MaxipmaN

Üye
Çöp+leş

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye

• Beğen
Tepkiler: .caner.