[TÜRKİYE'DE BİR İLK ] PES Extreme 14 Telefonlar için 320x240 ßy Kubi (DEMO)

Sponsorlu Bağlantılar

Skymich

Skymich

Üye
bana kalırsa önemli olan grafik. aynı grafiktente sıkıldım. kamera açısını değiştirebilirsen değiştir.

GreaTH

GreaTH

Üye
bana kalırsa önemli olan grafik. aynı grafiktente sıkıldım. kamera açısını değiştirebilirsen değiştir.

Zaten Aynı Grafik olsada Gelen Özellikler Etkilemiyor İnsanı. Kaç Türden değişik Mod yaptılar ama Sıkıyor insanı DEMO' sunu oynadım yinede sıkıldım

Skymich

Skymich

Üye
Aynen bende

coply123

coply123

Üye
    Konu Sahibi
Zaten Aynı Grafik olsada Gelen Özellikler Etkilemiyor İnsanı. Kaç Türden değişik Mod yaptılar ama Sıkıyor insanı DEMO' sunu oynadım yinede sıkıldım
Zaten Pes oynamak isterseniz gidin Pc deki Pesi oynarsınız.Bu oyunda amaç yolda olduğunuzda vs pc nizin olmadığı yerlerde elinizin altında bir Pes olmasıdır.ve bu pesinde Sportoto süper ligli olmasıdır :)

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
oyunu artık yüklede oynayalım :pro:

Skymich

Skymich

Üye
.jar'ın içindekı adamları menülerı felan degıstırsen oynanır. Bide menüye ronaldoyu koyma bence kötü duruyo. Ben oyunu artık paylaş. Yeni transfer olursada yeni versiyon olarak paylaşırsın

coply123

coply123

Üye
    Konu Sahibi
oyunu artık yüklede oynayalım :pro:
Transfer dönemi bitmeden 5 gün sonra filan yayınlarım hatta belli olmaz 2 hafta sonra da olabilir

- - - Eklendi - - -

.jar'ın içindekı adamları menülerı felan degıstırsen oynanır. Bide menüye ronaldoyu koyma bence kötü duruyo. Ben oyunu artık paylaş. Yeni transfer olursada yeni versiyon olarak paylaşırsın
Ronaldo'yu kaldırdım yeni menü koydum herkezin beğenceği tarzdan.2 hafta veya 1 hafta sonra yayınlarım :)

neco2233

Üye
kardeş senin dediğin güncel değil 240x320 onu güncel yaparmısın

GreaTH

GreaTH

Üye
DEMO da Küme Düsen takımlar var Orj de kaldırcan herhalde

Furkan akgün

Üye
Link atmışsin ama tam sayfa yüklenirken telefon kapanıyo bunu düzelte bilir misin

coply123

coply123

Üye
    Konu Sahibi
Link atmışsin ama tam sayfa yüklenirken telefon kapanıyo bunu düzelte bilir misin
o benden alakalı bir sorun değil,bilgisayarınızdan indirip tele atıp kurabilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

YENİ RESİMLER EKLENMİŞTİR....

mert0320

Üye
Avrupa Takımlarının Transferleride yenimi yani
(Sanogo Arsenal) (Neymar Barcelona) (M.Götze B.Münih) (Aumbameyang B.Dortmund)
Bjk'ye Solbek için Büttneri eklermisiniz Forvete enaramo , Atiba Hucthison gibi transferler M. Demirci istiyorm

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
arkaplan vs. güzel olmuş

coply123

coply123

Üye
    Konu Sahibi
Avrupa Takımlarının Transferleride yenimi yani
(Sanogo Arsenal) (Neymar Barcelona) (M.Götze B.Münih) (Aumbameyang B.Dortmund)
Bjk'ye Solbek için Büttneri eklermisiniz Forvete enaramo , Atiba Hucthison gibi transferler M. Demirci istiyorm
Avrupanın önemli takımlarının transferini yapabilirim mesela bayern,barça,real,schalke,dortmund vb.
bjk yi filan onların transferlerini yapçam zaten

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
240x320 yapıcnmı?

mert0320

Üye
Other Clubs yerinde Avrupa Takımları olacak mı? Ajax ,Psv ,Monaco,Zenit , Anderlecht , Shalkea 04 , Bayern Leverkusen , Twente , Marsilya , PSG vb. Birde demoda BJK'de Tomas Sivok yoktu yenisinde olcak mı?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bu oyunu yapsan 240x320?

Üst Alt