Türkiye Kupası'nda zafer Kartal'ın oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bursaya 5 mac seyırcısız oynama cezası gelmıs .dd.d.d.d

• Beğen
Tepkiler: bu_rakrak

JakeVincent

JakeVincent

Üye
Birde madalyonun diğer yüzünden bakmak gerekir olaya ^^
Necip sanırım 2 - 3 yıldır Beşiktaşta olan bir futbolcu, emin değilim 2 - 3 yıldır Beşiktaşta olduğundan daha fazlada olabilir daha azda :bilmm
Fernandes ise sezonun yarısında alınmış bir futbolcu ^^
Ayrıca diyorsun o kadar stoperler sayesinde yaptı asisti, peki neden Necip Uysal yapamadı soruyorum?
Sen dedin Necip 29 maç 3 gol 1 i UEFA
Manuel Fernandes 19 maç 2 gol ^^
Soruyorum ligde kaç maç oynadı, yada kaç maçta istediği yerde oynadı? Yada kaç maçta sonradan çıkarıldı? Yada kaç maçta yedek girdi?
Necip birini UEFA da atmış diyorsun, Fernandes UEFA kadrosuna girebildi mi? Sanmıyorum ^^
Tecrübe Tecrübe iş zaten orada bitiyor arkadaşım ^^
Necip, Fernandesden 10 maç daha fazla oynamış?
Hiç dikkat ettin mi acaba buna?
Fernandes 10 maç daha oynasaydı inan bana daha fazla gol atardı.
Dün maçı izlediysen sende gördüüüün bende gördüm Fernandes herkesten daha fazla çalıştı çabaladı üstüne birde 2 asist yaptı.
Daha sen asistleri söylememişsin ki?

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
bursaya 5 mac seyırcısız oynama cezası gelmıs .dd.d.d.d

olay çıkartarak iyi bişey yaptıkları zannettiler ama hertürlü onlar kaybetti yaşadıkları şehir bursa zarar gördü, taraftarlar yaralandı ve şimdide bu cezayı aldılar :D ama biz güle oynaya gittik ve güle oynaya döndük :D
BEŞİKTAŞ farkı

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
aynen ya sorma kendılerıne ettıler biz paşa paşa geldık yaradıda bize :D kupamızıda aldık daha ne olsun :D
olay çıkartarak iyi bişey yaptıkları zannettiler ama hertürlü onlar kaybetti yaşadıkları şehir bursa zarar gördü, taraftarlar yaralandı ve şimdide bu cezayı aldılar :D ama biz güle oynaya gittik ve güle oynaya döndük :D
BEŞİKTAŞ farkı

cehili

cehili

Üye
Arkadaşım Necip daha geçen sene altyapıdan çıktı ve bu sene forma giymeye başladı.Yani fernandesle pek fark yok.Tecrübesi olmamasına rağmen 29 maç forma şansı bulabiliyorsa ve bunu schuster gibi bir teknik adamdan buluyorsa diyecek fazla söze gerek yok.Ben Galatasaray'lıyım ama Necip'i savunuyorum siz kendi oyuncunuzu savunmuyorsunuz. Yaş farklarına bakın birde.Fazla söze gerek yok.

JakeVincent

JakeVincent

Üye
Aradaki 6 ay işi değiştirir ^^
Ben Necip i eleştirmiyorum, benim söylediğim şey Fernandes in Necip ten daha iyi olmasıdır ^^
Ben sana neden Necip in oynadıgınıda söyleyeyim, çünkü başka oynatacak adamı yok orta sahada.
Bunu dahada açarsak sonuç: Yabancı Kontenjanı
Dün Necip in yerinde Ernst de oynayabilirdi ama sorun kontejyanda ^^
Aradaki 10 maçlık farkı anlamanı bekliyorum ^^
10 Maç herşeyi değiştirebilir :evet:
Sen yaşa bak diyorsun, yani tecrübeye eee bakıyorum Fernandes tecrübeli o zaman bu onu bir adım daha ileri taşımaz mı?

cehili

cehili

Üye
Necip bu yaşta bu kadar forma şansı bulabilmiş demek istediğimi belirtmek istedim orda.Fernandes ernst ile beraber oynatılmak için alındı arkadaşım ama kimse Necip'in bu denli çıkış yapacağını bilmiyordu.Necip bu denli çıkış yapınca + yabancı transferleri oldu ve schuster defansif değil ofansif düşünen bir teknik adam olduğundan önceliği ofans oyuncularına verdi çünkü Necip fernandesin oynadığı oyunu oynayabiliyordu ne eksik ne fazla yeterliydi.Yani Necip'e eğer Fernandesin yapacağı işi yapacağına güvenilmese oynatılmazdı ki bu güveni boşa çıkarmadı Necip.

JakeVincent

JakeVincent

Üye
Tamam kardeşim sen kendince haklısın ben kendimce haklıyım sonuçta futbol bu senin beğendiğin adamı ben beğenmek zorunda değilim veya benim beğendiğim adamı sen beğenmek zorunda değilsin, konuyu ikili tartışmaya çevirmeyelim ^^
İkiside işini layıkıyla yapan futbolcular işte :evet:

cehili

cehili

Üye
Yani kardeşim herkesin düşüncesi farklıdır :evet:

Mert

Mert

Üye
Fernandes neler yaptı yaa:aha:
Oh be nihayet kazandık(h)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt