Türkiye Kupası'nda zafer Kartal'ın oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cehili

cehili

Üye
Abartma arkadaşım istersen.Necip Uysal bile fernandesden daha iyi şuan. Kaldı ki fernandes Lass veya Nuri'den iyi olsun.Bir maça bakarak değil sezonu genel alarak konuşun.

MetQ7

MetQ7

Üye
Maçın adamı = Manuel Fernandes
Man Of Match = Manuel Fernandes
Adam haketti...
2 Asist, Quaresmanın yapamadıgını yaptı bu adam ve sezon sonunda alınamayacak üzülüyorum işte bu duruma...
18 Milyon $ değeri var ki bence çoooook az, Real Madrid e giden Nuriden, Real Madrid de oynayan Lassana Diarra dan bin katlı iyidir ^^

Bi de bu adam gitmeli diyen cahiller var inanamıyorum.8 milyon euro verirsek bizde kalıcak ama inşallah yönetim göndermez.Nobre,aurelio,erhan güven acilen gitmeli

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Çocukların ellerinde Kupalar, madalyalar, Oynutyorlar, Birbirlerine ikram ediyorlar. anne bizde neden yok, anne neden Benim Kupam Yok. . :d::d::d:

Beşiktaşk ♥

• Beğen
Tepkiler: brook_218
JakeVincent

JakeVincent

Üye
Dostum rahat ol, ben Real Madrid in maçlarını kaçırmam.
Lassana Diarra dan bin katlı iyidir diyorum çünkü Lass asist yapamıyor ^^
Sağında Ronaldo Solunda Di Maria önünde Mesut onun önünde ise Higuian var ve asist yapamıyorsun ^^
Tabii bu diğer oyuncularada bakar ^^
Fernandes in arkasında düzgün adam var mı? Peki ya önünde? İnan bana Fernandes Real de olsa Real in Gutisi Kaka sı Mesut u olur ^^
Tabii birazcık abartmış olabilirim :evet:
O da o adamın hastasıyım o yüzden :evet:

cehili

cehili

Üye
Ağzınla abarttığını söylüyorsun zaten fanatik bir yorum olmuş:ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
la yılda bi kere kupa alıyonuz onuda abartmayın türkiye kupasını en çok kazanan 14 KEZ İLE GALATASARAYDIR olay budur ikinci beşiktaş feneri saymıyorum bile

JakeVincent

JakeVincent

Üye
Eh birazcık işte, neyse konuya dönelim diyeceğimde yine konuyu değiştiririm :ah
Şöyle çevireyim:" Fernandes varsa yenmek var, Fernandes yoksa mağlubiyet var... "
Bak yine abartıyorum işte ama napiyim adam oynuyor :hmmm

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
abartalım hadı hep beraber:op:

MetQ7

MetQ7

Üye
Abartma arkadaşım istersen.Necip Uysal bile fernandesden daha iyi şuan. Kaldı ki fernandes Lass veya Nuri'den iyi olsun.Bir maça bakarak değil sezonu genel alarak konuşun.

Bir maç mı?
Fernandes her maç böyle oynuyor.Sanırım bu sezon hiç Beşiktaş maçını izlemedin.Diarradan kesinlikle çok daha iyi.Müthiş fiziği var.Çok iyi top saklayabiliyor ve çok teknik.Quaresma gibi topla çok oynuyor ama Quaresmaya kıyasla daha takım oyuncusu sayılır.Bu kupayı bu kadar abartmayın diyen arkadaşlar "bu kupa" dediğiniz şeyi bazıları 29 senedir göremiyor.Lütfen sevinicimize karışmayın:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
güzeldi:ehe:ehe
biz maçın yarım saatine dayanamadık 29 sene dile kolay:ehe:ehe

Bir maç mı?
Fernandes her maç böyle oynuyor.Sanırım bu sezon hiç Beşiktaş maçını izlemedin.Diarradan kesinlikle çok daha iyi.Müthiş fiziği var.Çok iyi top saklayabiliyor ve çok teknik.Quaresma gibi topla çok oynuyor ama Quaresmaya kıyasla daha takım oyuncusu sayılır.Bu kupayı bu kadar abartmayın diyen arkadaşlar "bu kupa" dediğiniz şeyi bazıları 29 senedir göremiyor.Lütfen sevinicimize karışmayın:ehe:ehe

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hasagiç maçın penaltılara gitmesini sağladı. Çok güzel kurtarışlarla takımın ayakta kalmasını sağladı. Sezonu en azından bir kupayla kapatmış olduk. Kıskananlar çatlasın :cool

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye

MetQ7

MetQ7

Üye
Evinizde çocuklar, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar.Karşılarında BEŞİKTAŞLI futbolcular, ellerinde kupa, birbirleriyle fotoğraf çekiniyorlar, birbirleriyle eğleniyor, şakalaşıyorlar.O Fenerli çocuk aklından geçiriyor 'benim de bir kupam olsa, bende Türkiye Kupasını alsam..' diyor. 'Aziz bana niye kupa almıyorsun?' diyor, ''Bizde niye yok'' diyorlar..!:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Evinizde çocuklar, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar.Karşılarında BEŞİKTAŞLI futbolcular, ellerinde kupa, birbirleriyle fotoğraf çekiniyorlar, birbirleriyle eğleniyor, şakalaşıyorlar.O Fenerli çocuk aklından geçiriyor 'benim de bir kupam olsa, bende Türkiye Kupasını alsam..' diyor. 'Aziz bana niye kupa almıyorsun?' diyor, ''Bizde niye yok'' diyorlar..!:ehe:ehe

:ehe:ehe:ehe

cehili

cehili

Üye
Necip Uysal=29 Maç 3 Gol (2 si Lig biri Uefa)
Manuel Fernandes=19 Maç 2 Gol (2side türkiye kupasında)

Bu sene kimse bana Fernandes Necip'ten iyi diye iddaa etmesin arkadaşım göz var nizam var istatistikler var.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Beşiktaşı tebrik edelim öncelikle Arkasından Forum kuralları Dahilinde konu dışına Çıkmadan ve argo kelimeler kullanılmadan devam edilirse Sevinirim

• Beğen
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Necip Uysal=29 Maç 3 Gol (2 si Lig biri Uefa)
Manuel Fernandes=19 Maç 2 Gol (2side türkiye kupasında)

Bu sene kimse bana Fernandes Necip'ten iyi diye iddaa etmesin arkadaşım göz var nizam var istatistikler var.
Bugün 2 golün de asistini Fernandes yaptı. Fernandes oynadığı futbolla Necip'ten en az 2 gömlek üstün bir futbolcu. Necip çalışırsa belki Fernandes seviyesine gelebilir. Biraz mantıklı yorumlar yapalım.

cehili

cehili

Üye
Necip'in Fernandesden şuan eksiği sadece tecrübedir.Fernandes sadece kupada oynuyor attığı 2 gol Türkiye kupasında bugun yine yaptığı asistlerde CAN ARAT VE METİN DEPE stoperlerine yapmıştır. Maçı hepimiz izledik o savunmaya gol atmak ve asist yapmak kadar basit bir iş yoktu bugün.
Bu sene Necip her türlü Fernandes'den iyi performans sergilemiştir.Eski seneleri değil bu seneyi baz alıyorum ve bundan sonra ki seneleride baz alırız.Ama bu sene Necip Fernandes'ten her türlü iyidir:oke:

'Davut

'Davut

Üye
Öyle Bir Defansa Pres Yapabilselerdi Maç İlk Yarıda Biterdi...Belediye 2-2 ye kadar çok iyi oynadı Her halde Belediye maçı alaçak demiştir Herkes...

Böyle Maçları Hak Eden kazanır Tebrikler...

Penalltılarda Rüştücüm Hep mi Ters Köşeye Yatılır...

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
Necip'in Fernandesden şuan eksiği sadece tecrübedir.Fernandes sadece kupada oynuyor attığı 2 gol Türkiye kupasında bugun yine yaptığı asistlerde CAN ARAT VE METİN DEPE stoperlerine yapmıştır. Maçı hepimiz izledik o savunmaya gol atmak ve asist yapmak kadar basit bir iş yoktu bugün.
Bu sene Necip her türlü Fernandes'den iyi performans sergilemiştir.Eski seneleri değil bu seneyi baz alıyorum ve bundan sonra ki seneleride baz alırız.Ama bu sene Necip Fernandes'ten her türlü iyidir:oke:
bende sana katılıyorum altyapıda çok başarılı oyuncular varken fernandes gibi bir çok oyuncuya büyük paralar döktük altyapı biraz daha iyi değerlendirilse daha az para ödüyerek daha çok başarılı olabiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt