turkcellin kampanyadaki 3120 yi 3g ile deneyen varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
omer10da

omer10da

Üye
    Konu Sahibi
turkcellin kampanyadaki 3120 yi 3g ile deneyen varmı?
arkadaşlar 3g için bi cihaz almayı düşünüyorumda s40 telefonları kullanmak daha rahat geliyo merak ettiğim bu 3120 nasıl 3gde deneyen varmı çekim güçu görüntülü konuşma kalitesi vs.

ardaaga

Üye
daha hiç kullanan yok herelde

darülmendep

darülmendep

Üye
Ben de almayı düşünüyorum lütfen kullananlar yazsın

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar bende almaya gittim 3G SINE bakmadım ama telefon uzun ve hafif bende vazgeçtim valla böyle düşünüyordum ama telefonu gittim aldım s40 alacaksan bence kaçırma 3g si bence çok güzel tavsiye ederim zarif ve kullanışlı

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
ya kocaelinin derince ilçesinde oturuyorum avea 3g yi çekmiyor ya.Turkcell i takıyorum avea da sinyal yok

eQooo

eQooo

Üye
ben uğraşmıyorum... hele bi yaygınlaşsın o zaman bakarız...

darülmendep

darülmendep

Üye
Ya lütfen hiç mi kullanan yok bu 3120c'yi

djsalih91

djsalih91

Üye
ağalar ben bi ara kullandım çok zarif kibar ve hafif bi tel s40 olduğu için program çalıştırmıyor ama kamerası ve ekran çözünürlüğünü süper bi tel 3g si nsl bilemem ama uzun yıllar aynı telefonu kullanırım değiştirmem diyosanız alın derim ama keşke 250 tl gibi bişe yapsalardı 300 tl çok ya bana göre ama karar sizin

omer10da

omer10da

Üye
    Konu Sahibi
ya telefon kullanım olarak cok guzel bi telefonda benm bulundugum yerde 3g sinyali cok az geliyo n 82 ile cekiyo az da olsa ama 3120 cekermi acaba burdan cekicegini bilsem düsünmeden alacagım bi telefon yani 3g cekim gucu nasıl önemli olan bu benm için

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
3g çekim gücünün tlefonla bağlantısı olmaz 3g çeken her yerde çeker telefon çok güzel valla ben müşterilerime verdim kamerası çok net flaşı var ekran büyüklüğü iyi bence almayı düşünüyorsanızda alın derim :oke:

omer10da

omer10da

Üye
    Konu Sahibi
3g çekim gücünün tlefonla bağlantısı olmaz 3g çeken her yerde çeker telefon çok güzel valla ben müşterilerime verdim kamerası çok net flaşı var ekran büyüklüğü iyi bence almayı düşünüyorsanızda alın derim :oke:
tesekkur ederim son bir soru ekran buyuklugu 6300 ile aynımı daha mı buyuk??

furbur

furbur

Üye
tesekkur ederim son bir soru ekran buyuklugu 6300 ile aynımı daha mı buyuk??
6300 ile hemen herşeyi aynı + flaşı var ve 3g de sorun yoksa görüntülü görüşmek güzel,telefonu geçen ay teknosadan 350 ye bir yakınıma aldık onunla görüntülü konuştuk,fakat şu an 3g şebekesi şehirlerde bile zayıf o yüzden şarzını da bitiriyor.
Şebeke iyice güçlenmeden 3g kullanılmaz daha Turkcell bile güçlü değil diğerlerini siz düşünün.
Alınabilecek hafif ve herşey ile uyumlu bir telefon tavsiye ederim.Yalnız kutusundan hiç hafıza kartı çıkmıyor,USB kablosuda yok kablosu 6300 ile aynı değil bilgisayar bağlantısı için bluetooth yeter derseniz o ayrı.

salvado5

Üye
Ben 6630 da denedim güzel fena degil özelliklerden sebekeyi bul çift mod aç bak arkads dene arkadsının telinde ok

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
evet ekran 6300 büyük

darülmendep

darülmendep

Üye
Güzel bir telmiş desene teşekkürler nadide

alp__er

Üye
1 hafta önce 3120 classic aldım şarj ful iken kamera hertürlü çalışıyo ancak 2 diş kaldığında kamera ne kısa yoldan nede medya dan açılmıyo ancak ekran ayarlarından açılyo ama kapatıp açınca tekrar eskisi gibi çalısiyo garntiye yollayıp günlerce beklemek istemitorum yardımmmmmmmmmm ltfn:(

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
o telefonun değeri en fazla 150 tl eder bence.tip desen yok cihazda öyle estetik bişede diil 5110 un kameralısı sadece başka bi lüksü yok.300 tl ye gidin n73 alın ikinci el yani:):)

dj-spawn

Üye
bende n70 arkadaşımda da turkcellin 3120c kampanyasından aldığı telefon var. edirnede 3g ile konuştk... ses gidip geliyor gibi.. görüntü kalitesi de pek net sayılmaz ama sanırım bu 3g nin yani başlamasından kaynaklanıyor zamanla düzelir...

darülmendep

darülmendep

Üye
Evet zamanla düzelecektir ancak ben hâlâ 3120 alıp almamaya karar veremedim

karizmatrix54

Üye
arkadaşlar daha dün 3120 aldım ama ben avea kullanıorm 3g ye kayıt için mesaj gönderilmio lütfen yardım edin :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt