Faturasız / Faturalı Turkcell Bip'ten Sürpriz Nokta ile Büyük Hediyeler

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Bip'ten Sürpriz Nokta ile Büyük Hediyeler
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Turkcell operatörünü yeni kampanyası olan sürpriz nokta kampanyası ile beraber bütün Turkcell kullanıcıları hediye internet ve hediye konuşma paketleri kazanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Turkcell sarı kutu servisinin sonlandırılması durumunda operatörü kendi aboneleri için yeni bir kampanya düzenledi. 04 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen mobil cihazlarınıza Bip Messenger uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.
Turkcell müşterilerinin Bip Messenger uygulamasını telefonlarına yüklemesi durumunda bu kampanyadan faydalanmaya hemen başlayabilirler. Turkcell sürpriz nokta kampanyası ile beraber sizlerde aylık 10GB’a kadar bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Peki, Turkcell sürpriz nokta nasıl yapılır? İlk etapta Turkcell tarafından belirlenen ilgili konumlara gitmeniz gerekmektedir. Turkcell sizlere Bip Messenger uygulamasından göndereceği bir konuma gitmeniz durumunda rastgele hediye paketi hattınıza ücretsiz olarak tanımlayacaktır. Tanımlanacak olan paketin detaylarını yine Turkcell Hesabım uygulamasında inceleyebilir veya paketi beğenmezseniz paketi hızlıca SMS ile iptal edebilme şansına sahipsiniz.
Sürpriz Nokta Kampanyasını Telefonuma Nasıl Yükleyebilirim?
Turkcell sürpriz nokta kampanyası için sizlerde mobil cihazlarınıza Bip Messenger uygulamasını yükleyiniz. Bip Messenger uygulamasını son sürüm kullandığınızdan eminseniz Keşfet bölümüne giderek buradan Sürpriz Nokta servisini bulup takip etmeniz gerekmektedir.

Takip ettiğiniz serviste yer alan Oyna işaretine dokunarak sizlere verilen konuma gitmeniz durumunda hattınıza çeşitli paketler tanımlanacaktır. İlgili konuma geldiğinizi belirtmek için mutlaka telefonunuzun GPS’nin açık olması gerektiğini unutmayınız.

Bu oyunu günde 5 kere oynayabilir ve ayda toplamda en fazla 30 kere oynayabilme hakkına sahipsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyasından Neler Kazanabilirim?
Turkcell sürpriz nokta kampanyasından birçok bedava internet paketi kazanabilir ve bunun yanında ise bedava konuşma paketi, hediye mesajlaşma hakkına sahip olabilirsiniz. Sadece bu kadar değil, bu kampanyadan kazanabileceğiniz bütün hediyelerin listesi aşağıdaki gibidir.

  • Haftalık sadece Turkcell’liler ile konuşabileceğiniz 250 – 500 – 1000 DK konuşma paketi,
  • Aylık 10GB – 5GB veya 1GB bedava internet paketi,
  • Haftalık 1GB – 2GB – 5GB hediye internet paketi,
  • Günlük 1GB veya 2GB arasında değişen internet paketi,
  • Bip Messenger uygulamasından her yöne 500 DK – 1000DK konuşma paketi,
  • Günlük veya haftalık bedava konuşma paketleri,
  • 1 aylık fizy Premium Üyeliği, 3 aylık lifebox üyeliği
Bunlar da benden

 

Ekli dosyalar

eren3546

eren3546

Üye
oturdugum yerden topluyorum hediyeleri
 

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
389
yeumyang
yeumyang
Cevap
2
Görüntüleme
615
yeumyang
yeumyang
Cevap
10
Görüntüleme
3K
fatihmenteş


Üst Alt