Turkcelle Bugün Biseyler Oldu :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Turkcelle Bugün Biseyler Oldu :D
Bu sabah 250MB internet paketi alcaktim 14tl yazdim gönderdim mesaj geldi internet paket aboneliğiniz baslamistir diye bi baktim 2tl kesmis :gul: acaba benden bi beklentisimi var kolay kolay yapmazlar böyle bise :hmmm Ve simdide 30dk yurtici Konusma göndermisler Bana ücretsiz :D Bakin Mesaja

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Çokmuş konuş konuş bitmez şimdi be...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Nasılsa diğer ay 14 Tl bindirirler bu ay için iyi olmuş...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan, kıyak geçmiş Türkcell sana...:D

spy ghost

spy ghost

Üye
ben turkcelli kullanarak net ve konuşmalarımı alıyorum :ehe tonlakazan sağolsun hiç para harcattırmıyor bana :ehe perşembe gecesi 50 mb çekiyorum geçen gün 60 dk konuşmada geldi şu anda da telefonumda net var :islik aylardır nete para vermedim :naughty:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ben onuda ödemiyorum :d:

WebStyle

WebStyle

Üye
Geçen ayda bana bu mesaj geldi. :)

"Tebrikler! Size özel 1 ay boyunca kullanabileceğiniz yurtici her yöne 100 dakika ve 300 SMS kazandiniz. Güle Güle Kullanin!"

Turkcell arada böyle sürprizler yapıyor..

_RYUK_

_RYUK_

Üye
turkcell de 250 mb internet ilk 3 ay 2 tl :)

e.c

Üye
Avea 1gb kantindekilere 9tl avea farkı :)

15097

15097

Üye
Bu sabah 250MB internet paketi alcaktim 14tl yazdim gönderdim mesaj geldi internet paket aboneliğiniz baslamistir diye bi baktim 2tl kesmis :gul: acaba benden bi beklentisimi var kolay kolay yapmazlar böyle bise :hmmm Ve simdide 30dk yurtici Konusma göndermisler Bana ücretsiz :D Bakin Mesaja

hattında kac :tl: vardı ki? :hmmm

uğur e

uğur e

Üye
dün 1 gb internet alim dedim aynı şekilde aboneliğininz devam edecek dedi 12 ay boyunca kampanyalı 1 gb 19 lira sonra ne kadar lira kaldı die bakim dedi 4 lira almış hayret ettim.

15097

15097

Üye
bir de twitter ücretsiz oldu :hmmm turkcell hep alıyorum bari birazda veriyim demis galiba :ehe

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
Otroligt

Otroligt

Üye
Bana da 3000 SMS paketi yolladı 1 haftalık :ehe Harcanmıyor bir de 2600 hakkım daha var

marist

marist

Üye
TaLha ßey. Senin Önceden ALdıgın ßir İnternet Paketi Varsa Ondan oLaßiLir. Çünkü ßende Önce 100 MB ALmıştım , Sonra 2 TL ' em KaLmıştı, ßende M. HizmetLerini Aradım ÖyLesine ßir Deneyim dedim ve ßaktım 2 TL iLe 250 MB aLdım. Yani Kısacası Senin Yaşadığın , ßenim ßaşımdan da Geçti. :bud:

Hasan

Üye
bi ara benim konu vardı buralarda hep yeni sim kart alanları hediyelere boğuyordu o paket bitsin mesaj hediye edecek bak gör :oke:

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
bosverin bunlari vodafonde sinirsiz internet ilk uc ay yedi lira sonra on dort adil kullanim 250 mb gelin rahat ediin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...