Turkcell'den Kamu Tarifesinde Ayak Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pampilo

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'den Kamu Tarifesinde Ayak Oyunları
Turkcell'e böyle üçkağıtları eski aboneleri yakıştırıyor ama biz yakıştıramadık.
Koskoca Turkcell'in böyle ucuz oyunlarla abonelerini aldatmasını kınıyorum.

BizBize Kamu Her Yöne 1200 tarifesindeki kullanım dakikaları, 19.09.2009 tarihini takip eden ilk faturalama dönemlerinden itibaren, Turkcell’lilerle 500, diğer GSM operatörleri ile 500, sabit hatlarla 500'er dakikadan toplam 1500 dakikaya çıkarılmıştır.

Müşterilerimizin dakika paketlerindeki bu değişiklik 20.09, 25.09 ve 10.10.2010 tarihlerinde başlayan faturalama dönemiyle beraber gerçekleşecektir.

Kamu çalışanları ve emeklileri, BizBize Kamu Heryöne 1200 dakika tarifesinde ayda KDV ve ÖİV dahil 35 TL'ye Turkcell diğer operatör ve sabit hatlarla 500’er dakikadan toplam 1500 dakika konuşuyor.

BizBize Kamu Her Yöne 1200 tarifesine katılım 16.07.2009 tarihi itibari ile abone alımına kapatılmıştır

er7705

er7705

Üye
:bann::bann::bann::bann::bann::bann:

TÜRKCELL EŞİTTİR REZALETT

pichpunk

Üye
turkcelle başvurmadığım halde beni bu gece kamu tarifesine geçirecekmiş bende kabul ettim turkcell gold kullanıyordum normalde ii oldu :)

cepkah_ru

cepkah_ru

Üye
bilginiz için teşekürler ...

XaRFaX

XaRFaX

Üye
turkcell'e mail attım bu konuyla ilgili ama ipe sapa gelir bir cevap vermediler.siteleerinde yazan açıklamanın aynısını gönderdiler bana da.
hepsi aynı arkadaş bu operatörlerin.tam iyi bir şey yaptı diyorsun içine edip bırakıyolar ondan sonra...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt