• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Turkcellden İsme Özel ÇalarkenDinlet Servisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

surfer

Üye
    Konu Sahibi
Turkcellden İsme Özel ÇalarkenDinlet Servisi
Türkiye'nin en büyük GSM operatörü Turkcell, son zamanlarca popülerliği iyice artan ÇalarkenDinlet servisine hoş bir seçenek ekleyerek isme özel ÇalarkenDinlet'leri müşterilerinin beğenisine sundu.

Geniş bir isim dağarcığı ile karşımıza çıkan yeni ÇalarkenDinlet'ler hemen hemen her isimdeki müşterisini yanıtsız bırakmıyor.

Turkcell ve HazırKart aboneleri, internet sitesinden,kendi isimleri için hazırlanmış ÇalarkenDinlet'leri ücretsiz olarak dinleyebilir , dilerlerlerse satın alıp kullanmaya başlayabilirler.

Bu yenilik, özellikle gençler tarafından çok tutulacak gibi görünüyor.

m.ozan

m.ozan

Üye
bakalım bi.gerçi hattım turkcell deil ama.

hasank

Üye
abi bu güsel bi sey gibi gözüküo da kim bilir kaç kontor dür üyeligi

kefen_diken

Üye
Ben Kefen_Diken sanmıyorum burda benden daha iyi bilen yoktur acil sorunlar için bekliyorum :eksi:

canturk

canturk

Üye
kulaga hos gelıyor :D

valmont2

Üye
bence cok saçma bişey.. milletin kontorlerini calmak için ideal kampanya..
telefon calarken muzik dinlesen ne olur dinlemesen ne olur.. alt tarafı 20 saniye belki daha az calıcak.. zaten zırıltılı ne soyledigi anlasılmayan bişeyler calıyor..

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by valmont2@Sep 2 2005, 01:21 PM
bence cok saçma bişey.. milletin kontorlerini calmak için ideal kampanya..
telefon calarken muzik dinlesen ne olur dinlemesen ne olur.. alt tarafı 20 saniye belki daha az calıcak.. zaten zırıltılı ne soyledigi anlasılmayan bişeyler calıyor..
[post=152209]Quoted post[/post]​

zorla diil. isteyen kullanıyo. bence guzel

karizma

karizma

Üye
Bence güzel arayanlar sıkılmazz :rolleyes:

Caine

Caine

Üye
allah şu türkcellin başındakilerinin gözünü doyursun lan bari bunu beleş yapınnnnnn :vur: :gun:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
çok knt ister bence...

oneplayerone

Üye
çok gereksiz bişi :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt