Faturasız Turkcell yeni yıldız paketler yıldız 4 gb 5 gb 6 gb paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell yeni yıldız paketler yıldız 4 gb 5 gb 6 gb paketleri
Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a gelenler için dünyanın en hızlı 4.5G'si ile bol internetli, bol konuşmalı, çok avantajlı yeni bir paketimiz var! Ayda sadece 32 tl ye Her yöne 750 dakika, 4 GB internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında geçerli 1GB ekstra internet içeren Yıldız 4GB Paketi ile rahat rahat konuşup, bolca mesajlacak ve doya doya internet kullanacaksınız!
YILDIZ4GB yaz 2222 ye gönder

Yıldız 5 gb paketi
Ayda sadece 35 TL'ye her yöne 750 dakika, 5 GB internet , 1000 SMS ve ve BiP kullanımlarında geçerli 1GB ekstra internet içeren Yıldız 5GB Paketi ile rahat rahat konuşup, bolca mesajlacak ve doya doya internet kullanacaksınız! YILDIZ5GB yaz 2222’ye gönder
yıldız 6 gb paketi
Ayda sadece 38 tl ye Her yöne 750 dakika, 6GB internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında geçerli 1GB ekstra internet içeren Yıldız 6GB Paketi ile rahat rahat konuşup, bolca mesajlacak ve doya doya internet kullanacaksınız!
YILDIZ6GB yaz 2222’ye gönder

ali.44

ali.44

Üye
Pahalı ama ilerleme var bir iki seneye verecek birşeyler inş :)

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44
MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Bence gayet güzel tarifeler. Türk Telekom a yaklaşmış. 5 gb+1000dk+1000 sms Türk Telekom da da 35 lira. Turkcell de 250 dk oynuyor.Kalite olarak Turkcell e kafa tutulamaz bence.

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44
oguzalp44

oguzalp44

Üye
Kontörlü olması iyi taahhüt vermek zorunda değilsin 3 ay internet 2 katı

• Beğen
Tepkiler: ali.44
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3 Tl Farkla 6 GB Net İyiymiş Bence

ali.44

ali.44

Üye
Arkadaslar interneti 2ye çarpan kampanyayi 4.5 g olmayan yerde olanlara veriyormu

ilo53

ilo53

Üye
Türkcell cok seviyorum 8 gb internet paketi yükledi müşteri memnuniyeti adına iki katladı 16gb + yıldız 3 gb paketi 6gb ordan + 2gb de gece paketi + 5gb de bip uygulamasi oh mis bu ayda 38tl 6 gb paketi alırım. Yeter herhalde Vodafone faturali da tarifen neyse o ek paket kazık fiyat 43 ödüyordum 4 gb lik pakete . Şikayetim oluyor yazıyorum mail çözüyorlar gerekirse iade yapiyolar. Mesela Vodafone her ay 6ay boyunca 1gb geleceği söylendi gelmedi şikayet ettim müşteri temsilcisine geri bildirim verdik dediler. Türkcell 500 dk alinca 4tl ye 8gb alabileceğimi söylediler kampanya şartları değişti şikayet taleb in de bulundum 8gb paket tanımladılar.

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
Acil. Arkadaşlar Kampanyada verilen data paketinin üst hız
limiti 7.2 Mbps'dir. Yazıyor tam olarak ne anlama geliyor yeni hat alacağımda .yani 4.5 g kullanıyorum . 300mb hız desteği varmış Telefonda . 7.2 ne anlama geliyor çok çok az değil mi. Türk telekom 100mb Yazıyor
Bir de Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme
periyodu konuşma için 60 saniye, internet
için 100 KB şeklindedir. 60 saniye Anladım da 100 kb kullanınca 1mb mi gidiyor

blastx

blastx

Üye
Acil. Arkadaşlar Kampanyada verilen data paketinin üst hız
limiti 7.2 Mbps'dir. Yazıyor tam olarak ne anlama geliyor yeni hat alacağımda .yani 4.5 g kullanıyorum . 300mb hız desteği varmış Telefonda . 7.2 ne anlama geliyor çok çok az değil mi. Türk telekom 100mb Yazıyor
Bir de Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme
periyodu konuşma için 60 saniye, internet
için 100 KB şeklindedir. 60 saniye Anladım da 100 kb kullanınca 1mb mi gidiyor
Paletler 4g uyumlu değilmiş

• Beğen
Tepkiler: ahmetkaya1991
ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
demekki 3g de uyumlu değilmis. O zaman nijerya için Süper bi tarife.

blastx

blastx

Üye
Saçmalık

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar ben 6 gb paketi kullandım 3gb olan paketi de 7.2den fazla öyle bir durum yok arkadaşlar. 43megabit falan çıkıyor hız testi yapınca

• Beğen
Tepkiler: ahmetkaya1991
ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
E niye oyle yazmislar. Hizli kullanmak icin gece mi kalkmak gerekiyor acaba :dry:

Üst Alt