Faturasız Turkcell gülümseten paketler


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Gülümseten avantaj 5 GB
30TL'ye 4 Hafta geçerli 5 GB internet, her yöne 500 dakika ve 500 SMS içeren Gülümseten Avantaj 5 GB Paketi! Paketi dijital operatör uygulamasından veya Avantaj 5 GB yaz 2200’a göndererek alabilirsiniz
Gülümseten avantaj 7 GB
35TL'ye 4 Hafta geçerli 7 GB internet, her yöne 500 dakika ve 500 SMS içeren Gülümseten Avantaj 7 GB Paketi!
Paketi dijital operatör uygulamasından veya Avantaj 7 GB yaz 2200’a göndererek
alabilirsiniz
Gülümseten 9 GB paketi
40TL'ye 4 Hafta geçerli 9 GB internet, her yöne 750 dakika ve 750 SMS içeren Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi!
Paketi dijital operatör uygulamasından veya Avantaj 9 GB yaz 2200’a göndererek
alabilirsiniz
 
  • Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve fatihmenteş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt