Turkcell yeni çıkardığı sınırsız internet paketlerin den memnun olan varmı

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell yeni çıkardığı sınırsız internet paketlerin den memnun olan varmı
Turkcell in çıkardığı sınırsız internet paketlerini kullanan arkadaslar memnun musunuz hızın dan ve kalitesinden ,sınırsız paket alacaklar yorumlarınız dan alıp almamaya karar vermeye yardımcı olur

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar artık internete daha hızlı gireceğiz 43.2 megabit hız geldi 4gb adil kullanım limitli sınırsız internet paketi 4gb bitince hız 96kilo bit e düser ve sınırsız 30 gün (paket bitis tarihine kadar)kullanılır TURBO4GB YAZ 2222 gönder

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Fiyatı ne kadar ?

plusnettr

plusnettr

Üye
Turkcell bu şekilde tanıtsaydı kazıklıyor derdiniz. Bu internet paketini sadece Dual Carrier (Çift Taşıyıcılı) teknolojiyi destekleyen telefonlarda kullanabilirsiniz. Elinizdeki 7.2 Mbps ye kadar olan telefonlarda bu hızı görmeniz imkansız.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Turkcell bu şekilde tanıtsaydı kazıklıyor derdiniz. Bu internet paketini sadece Dual Carrier (Çift Taşıyıcılı) teknolojiyi destekleyen telefonlarda kullanabilirsiniz. Elinizdeki 7.2 Mbps ye kadar olan telefonlarda bu hızı görmeniz imkansız.

Benim telefonumun desteklemediğini nerden biliyorsun ?

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
destekleyenler için güzel desteklemeyenler 7.2 den aşağı hic hızları inmeyecek(adil kullanım kotası bitene kadar.1gb,4gb)

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
deneyen yokmu

asigsasi

asigsasi

Üye
5 lira fazla verip denemek için çift taşıyıcılı bir telefonun olması gerekiyor eğer yoksa hız yine eski pakette ki gibi oluyor

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler

plusnettr

plusnettr

Üye
Benim telefonumun desteklemediğini nerden biliyorsun ?

Direkt sizin mesajınızı alıntı ederek mi yazdım. Size yönelik olduğunu nereden çıkardınız. Ben şu anda piyasada kullanılmakta olan telefonların genelinin hızını ele almıştım.
Konuyu açan arkadaşta paketi anlatırken bilgi eksikliği mevcut

1. Hızın sadece desteklenen cihazlarda kullanılabileceği açıklanmamış
2. Fiyat bilgisi hakkında detay yok
3. Paketin operatõrün sitesindeki açıklama linki eklenmemiş.

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
1gb paket hız 7.2megabit fiyatı 25 tl alımı SINIRSIZ1GB 2222 gönder

1gb turbo paket hız 43.2 megabit fiyat 30 tl alımı TURBO1GB yaz 2222

4gb paket hız 7.2 megabit fiyatı 35 tl alımı SINIRSIZ4GB 2222

4GB turbo paket hız 7.2 megabit fiyatı 40tl alımı
TURBO4GB 2222

Not paketlerin hepsi adilkullanım limiti bitince hız 96 kilo bit e düşer(12 kilobayt)

cCeaNn

cCeaNn

Üye
TURBO1GB isimli paket galaxy s3 ile istenilen hızı verir mi ?

oguzalp44

oguzalp44

Üye
ben kullanıyorum memnunum

epson81

epson81

Üye
peki modemde kullanan varmı

oguzalp44

oguzalp44

Üye
modemde kullanıyorum eski vodafone sınırsız dan çok iyi

oguzalp44

oguzalp44

Üye
modemde kullanıyorum eski vodafone sınırsız dan çok iyi

osnakli

osnakli

Üye
Arkadaşlar ben size deneyimlerimi paylaşayım.normal kullanmadığım bi hat vardı geçen ay 19.90tl'ye sınırsız bir gb net aldım.benim vınn'ım vardı ve bu vınn faturasız oldugu için kullanmıyordum.modem router var bende vınn'ı modem roter ile kullanıyorum ve bir bilgisayar ve birde dreambox kullanıyorum.hızzım hiç düşmüyor çünkü bulundugum bölgede 3 g yok.hız hep aynı.bende sabit telefonu ve neti kapattım.49+22 71 lira gelen aylık net parası bu sayede 20liraya düştü.bi dreambox ve bir bilgisayar için oldukça verimli.tamam yavaş ama fazlasıyla işimi görüyor.1gbdan sonra hız 96kilobayta düşmedi.gene 250kilobaytlarda ölçdüm.sanırım 3g olmayan yerlerde 2gye müdahele edemiyor turkcell.

• Beğen
Tepkiler: epson81
epson81

epson81

Üye
25 tl 1gb sonra 96kbs sınırsız ben wınn da kulanıyorum ağır ama yineden memnunum facede görüntülü konuşma yapabiliyorum....

ersinkaya1903

Üye
beyler benim t20 var. galiba 7.2 mbps tam bilmiyorum . çift taşıyıcılı internet i desteklermi ?

Üst Alt