Turkcell vs. Vodafone : 3G Hız testi!

Sponsorlu Bağlantılar

fatih54102

fatih54102

Üye
hız turkcell fiyat vodafon konu kilit :)

mehmet6303clas.

mehmet6303clas.

Üye
Ben vodafone liyim ve aksaray in küçük bir köyünden bağlanıyorum . Benim telefon 3G uyumlu değil benim bir arkadaşınki uyumlu . Onun hat turkcell . Kendi çapımızda küçük bir test yaptık . Aynı anda maxicep teki konuya ulaşmak için internete girecektik . Benim telefon o konuya geldi bile ama arkadaşınki daha kategorilerde idi . Fark ortada :) . Bide internet için tonla para ödüyorlar . Biz ayda 8 tl ye ister faturalı ister faturasız sınırsız net'e giriyorum :) haliyle vodafone 2 - 0 önde zaten avea ölü daha başka söze gerek mı var ;)

----------Eklendi @ 13:23:59 ---------- Yazıldı @ 13:22:41 ----------

Arkadaşlar Önemli olan turkcell in ankara merkez de değil 4 bi yanda çekmesidir bu da ancak vodafone de var .

bursa1616

bursa1616

Üye
saolll :D

mehmet6303clas.

mehmet6303clas.

Üye
bi sey değil :D

feelmypower

Üye
vodafonede 3G+ var türkcell de ne var ?? :=)

gazel14

gazel14

Üye
hız turkcell fiyat vodafon konu kilit katlıyorum yoruma

çokkötüü

çokkötüü

Üye
arkadaşlar buna benzer bir testi arkadaşımla beraber tlf'larda yaptık. 2tane nokia 5800 ikisindede son sürüm v60 yüklü ikiside de calışan bir uygulama yok. İkiside antivirüs programından gecirip tlf yavşlatmaya yönelik virüs taraması yapıldı. Ramler birbirine çok yakın vodafone 56.8 turkcell 58.2. Başlamadan önce ramblow pro kullanıp rami temizledik. Sonra tlf kendi tarayıcısınında gereksiz bilgilerini temizleyip. İnternetten 5.6mb boyutundaki dosyayı aynı anda indirmeye başladık. Başlangıcta ikiside aynı gidiyor gibi gözüktü. Daha sonra vodafone fark acmaya başladı. 5.6mb dosyayı vodafone önde tamamladı. Turkcell 4.8 ile arkadan geliyordu. Bu bizim balıkesir merkezde kendimize göre yaptığımız küçük bir testtir.

phasan

phasan

Üye
test güzel olmuş saol

celilcemre

celilcemre

Üye
isterse 1000mgbs olsun ne yarar kaç para sınırsız 140 tl filan varmı alacak gücü biz 8 tl zor veriyoruz sanki biz çocuğuz 10 gb üstü makul fiyat olabilir ama turkcel zengine hitap ediyor 12 mgb ne yapayım 20 tl ye 10gb verşin geçeyin 1mgb de bana yeter

onurahmet03

onurahmet03

Üye
Afyon Merkezde Turkcell Vınnla Hızı 400-450 Kbps Vodafone 600-800 Kbps :) Vodafone

seviyorum83

Üye

plusnettr

plusnettr

Üye
Konu Vodafone olunca Vodafone sevdalıları tarfindan Vodafone üstün. Tek katıldığım konu ise arama gelince netin kesilmesi konusu. Biraz mazi dial-up zamanlarından kalma. Fiyat açısından Vodafone belki olabilir ama benim için performans açısından kesinlikle Turkcell

phasan

phasan

Üye
benım ıçın vodafone

mehmetfd

Üye
vodafone daha iyi bence turkcelde 300-350 kb download yaparken vodafone ile 500-600 kb olduğunu gördüm

phasan

phasan

Üye
ben vodafon ıyı gordum ankara gıbı yerde

Üst Alt