turkcell ve 3g sorunlarınıza çözümmm

Sponsorlu Bağlantılar

b-13

b-13

Üye
ya arkadaslar . telefonum c5 . 3g ile video araması yapmak istedğimde bana şebeke desteklemiyor yada telefon desteklemiyor gibi bir hata veriyor .ne yapmam lazm .

bonju

Üye
Çankırı'da da çekmiyor ayıp değil mi?Çankırı

akar1976

Üye
merhaba arkadaşlar turkcell ve 3g ile ilgili tüm sorunlarınızı yazabilirsiniz.turkcell iletişim danışmanıyımve yardımcı olmak beni mutlu eder=))

kadeşim turkcell kamu 3g vınn abonesiyim ankara etlikte merkezdeyim ikinci katta oturuyorum cadde üzeri müşteri hizmetlerine 15-20 gün önce durumu bildirdim ama bir gelişme yok ÇEKMİİİİYORRRRR!!!
YADA ışık hizında ÇEKMİYOR , billur gibi ÇEKMİYOR, dört ÇEKMİYORRR yazıktır yavvvv
siz bir turkcell çalışanı olarak içimi döktüm internet üstünde her platformda bu rezzilliği yazıyorum sana bir şey demiyorum selamlar....

selmangulec

selmangulec

Üye
merhabalar ,
vınn da tüm hatlar nasıl açılabilir. (mşt. hizm. olmadan da olabilir mi ? kontratsız yada sözleşme bitimin de mşt. hizm arandığında açılması sağlanıyor diye duydum ama illa ki böyle mi olacak ) . 3g bilgisayardan nete yeni gireceklerdenim . aslında benim sözüm şimdi alışık gelmeyecek gibi ama internet fiyatları yüksek. ( hem up+dow toplanacak hemde 1 gb adsl nin 4 gb sine bedel; ayrıca tek bir ayrıcalığı var hareket halinde her yerde giriliyor ) 1 gb paket haftalık 12 tl aylık 29 tl ayrı var turkcell de ... avea 2 gb 35, 6 gb 55 tl ...

vınn üründe şikayetim olmuştu turkcell daha dönemedi bana 1. vınn yazısının boya olmayıp sadece etiket olduğu ileride kolay çıkabilir belki... 2. boyasının birden atması büyük zorluk yaşatıyor bana ... avea nın ürünü kadar dayanıklı çıkamadı nedense....

saygılar...
selman

gastauskas

Üye
aha yakaladım sonucda turkcellı bırını...sımdı ıyı dınle
bn faturasız 3g vınn aldım ..4gb hedıye verdıler ama 4gb hıc bıtmıyodu saatlerce gırıyodum fılm ındırdım baya dosya way be dedım ıyı kı almısım sonra 1ay dolunca 4gb da otomatıkmen bıtmıs sayılıyo 1gb yukleddım 2 gun olmadı 500mb gıttı eskısıne nazaran daha az sayfalarda dolasıyom nerdeyse sadece netde gazete okuyom bıde facebook fılmmıs vıdeomus resımmıs hıc bırıne gırmıyom ..yanı turkcel ılk golunu attı ..musterı hızmetlerını aradım 3G yı 2G ye cevır dedı yavaslatır gene aynı gene cbk ve hızlı gıdıyo bu mb lar

Hasan

Üye
benim tel. N79 nokia sitesinde
3.5Gde beklediğini gösteriyor ama beklemiyor.bir de c5-00 var o da aynı nedenini söylermisin

resulemre89

resulemre89

Üye
yardımlarınız için teşekkürler.

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
İstanbul/şişli-beşiktaş arası 3g çekmiyor ve sürekli kesilip geri geliyor hani türkcell en iyisiydi?

meosenturc

meosenturc

Üye
merhaba arkadaşlar turkcell ve 3g ile ilgili tüm sorunlarınızı yazabilirsiniz.turkcell iletişim danışmanıyımve yardımcı olmak beni mutlu eder=))

sevgili iletişim danışmanımız benim de nacizane bir sorum olacaktı. öncelikle hakkarinin dağlarında 7-8mbit arası bir hızda internet sunduğunuz için çoook teşekkür ederim sizlere.

sorum şu: son birkaç gündür H+ olarak görünen hızlı bağlantım ne zaman telefon çalsa kopuyor :( anlamadım hangi ayardan dolayı bunu yapıyor. hiçbir değişiklik yok sisteminde telefonun. önceleri hiç kesintisiz cepten pc'e internet paylaşıyor ve hem görüşme hem konuşma bir arada yapabiliyordum.

eğer baz istasyonu özel kontrol gerekirse, hakkari/şemdinli/ortaklar bölgesindeki şebekeden kullanıyorum interneti. teşekkürler kolay gelsin.

EDİT: düzelttim sanırım. bu bant seçimi yapılan ayarlardan WCSDA benzeri bi ayar vardı onu seçtim otomatik ayar yerine GSM bandına geçmemesi için. gelecekte yardımcı olunacak biri olursa diye kalsın soru burada.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
bundan 1-2 ay öncesine kadar bulunduğum ilçede ara sokaklarda 3G sorunsuz çekiyordu ama şuan oturduğum odada zerre ne 3G ne de hat zor çekiyordu, ama Turkcell'in 4G çalışmalarına dayandırarak 3G şuan oturduğum odada evin diğer odalarında çekiyor, sorunsuzca kullanmaktayım :D Sağolasın Turkcell :tebessüm:

oguzalp44

oguzalp44

Üye
bende n8 var 9 megabit hız alıyorum

- - - Eklendi - - -

bende de turrkcell vınn var altta şebeke simgesinden bağlandığın zaman tüm hatlar çalışır programı çalıştırma ben kullanıyorum

alpay7541

alpay7541

Üye
Bulunduğum bölgede EDGE şebekesi daha kuvvetli olduğundan (5DİŞ) 3G şebekeye (1DİŞ) bağlanamıyorum. İnternet kullanıyorum fakat EDGE sayesinde Herhengi bir siteye ulaşamıyorum, ulaşamamak şu yana dursun bu denememdede zaten kotamdanda muazzam götürüyor. Turcell e yazdım bu numara çıkmadı ve ileride bir gün yaparız sizde faydalanırsınız gibi mesajlar aldım. Benim sorum şu!! Ben 1 diş tede olsa 3G kullanamammı hatta ve hatta sadece 3G şebekelere bağlanamammı yad bu tercih benim kendi irademde olamazdmı ve son olarak bu sorunuma yardımcı olacak bir App yokmudur.

İphone 3GS İos6

selmangulec

selmangulec

Üye
3g data kontörlü hattımın kapanıp kapanmadığını ve en son ne zaman data yüklemem gerektiğini netten kontrol edebilirmiyim....

selman

esrsvd

Üye
vın cihazı kayboldu yenisi ne kadar bilen var mı

muhammed2897

Üye
istanbul sancaktepe samandira akpinar mahallesindeyim sirf internet icin maxiplus 5 aldm fakat cok nadiren 3g cekiyor ofda 2 cubuk ilglilenilmesini erica ediyorum

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

muhammed2897

Üye
istanbul sancaktepe samandira akpinar mahallesindeyim sirf internet icin maxiplus 5 aldm fakat cok nadiren 3g cekiyor ofda 2 cubuk ilglilenilmesini erica ediyorum

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

casper_7

casper_7

Üye
Bende tunceli pulumur ilcesindeykm ve 2 g disinda hocbirsey cekmiyor diger operatorlerde en ufak sikinti yok tek cubuk bile dusmezken bende bir cubuk ustune cikamiyorum ve 3g yazisini hic gormedim geldigimden beri lutfen yardimci olun