turkcell ve 3g sorunlarınıza çözümmm

Sponsorlu Bağlantılar

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
düşüncelerinize saygım var ben türkcellim ve size bunu söylüyorum.

SEKOLELE

benim telede 3g var ilk ba;ta sebeke vardi sonra hepten gitti ama baska turkcell hatti takinca oluyo bide 3g yazip 2323 yolladi[imda bekleyen bir talebiniz vardir daha sonra tekrar deneyin diyo

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
daha önceden 3g talebinde bulunmuş olabilirsin telefonunu kapatıp açtığında 3g yazısı gelir yada turkcell iletişim merkezlernde kayıt yaptırdıysan ve yanlış kayıt olduysa olmaz incelenmesi gerekir

cglr07

cglr07

Üye
Tekirdağ'ın ilçesinde oturuyorum t.dağ'ın merkezine gittim 3g şebekesini deneme amaçlı giriş ve çıkışların büyük bölümünde çekmiyor ki konutların olduğu yerler buraları.acaba ileride bu çekiş gücü artacak mı yoksa yine böyle belirli kısımlarında mı çekicek.Yol güzargahlarındada olucak mı ileride 2g'nin çektiği heryere yayılacak mı

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
Tekirdağ'ın ilçesinde oturuyorum t.dağ'ın merkezine gittim 3g şebekesini deneme amaçlı giriş ve çıkışların büyük bölümünde çekmiyor ki konutların olduğu yerler buraları.acaba ileride bu çekiş gücü artacak mı yoksa yine böyle belirli kısımlarında mı çekicek.Yol güzargahlarındada olucak mı ileride 2g'nin çektiği heryere yayılacak mı

bende tekirdağlıyım=) merak etme zamanla geryerde tam olarak çekicek daha önce dediğim gbi 30temmuz gunu tüm il merkezlerinde birer baz istanyonlara yerleştirilmş vericiler aynı anda çalıştı. ve 24 çalışan ekiplerimiz kısa sürede tüm bazlara 3g verici takacaklar

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Merhaba Sinem Hanım.3G'ye abone oldum.Şimdi sürekli olarak telefonun sol üst köşesinde 3G yazıyor.Maddi açıdan bir sorun olmaz değil mi?Teşekkürler şimdiden...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Şimdi sürekli olarak telefonun sol üst köşesinde 3G yazıyor.Maddi açıdan bir sorun olmaz değil mi?Teşekkürler şimdiden...

Ben cevap vereyim. Telefonunuzun kenarında 3G yazısının durması veya 3G'ye abone olmanız extra bir ücrete sebeb değildir. Kullanımınız kadar ücret ödersiniz.

wild.cats

wild.cats

Üye
Ben kuşadasıikiçeşmelik mah gül sok.oturuyorum N73m var 3G abonesi oldum ilk iki gün normal arama yaptım daha sonra 3G şebekesi çekioo ama ben sesli arama ve videolu arama yapamıyorum arayacağim kişiyi tıkladım da ise şebeke kapsama alanında diyooo yardım edinn abiminde var aynı cepten ama o arama yapabiliyoo

yılcılar

yılcılar

Üye
ya kardeş lütfen bana yardım et. telefonla dün görüntülü arama yaptım aradan 1 saat geçti "şebeke servislerini kontrol edin" die bi uyarı geldi. artık görüntülü arama yapamıorum lütfen yardım et....

pitbull112233

pitbull112233

Üye
ya kardeş lütfen bana yardım et. telefonla dün görüntülü arama yaptım aradan 1 saat geçti "şebeke servislerini kontrol edin" die bi uyarı geldi. artık görüntülü arama yapamıorum lütfen yardım et....

sebeke sinyalinin altinda 3g yazisini goruyor musun?

pitbull112233

pitbull112233

Üye
turkcell bazi yerlerde tam olarak 3N sebekesini yerlestiremedigi icin yazi cikmasina ragmen goruntulu arama yapilamamasi veya hizli sekilde internete baglanilamamasi seklinde hatalar cikabiliyor.bana da izmir merkezde birkac defa oldu.ekranda yazmasina ragmen nete baglanmadi.sebeke ayarlarinda ne yaziyor senin su an hocam?
en iyi sonucu baska bir semte gidip deneyerek alabilirsin.musteri hizmetleri de 3N sebekesi olan yerleri onlerinde bir haritadan gorebiliyorlarmis ama ben o bilgiye pek guvenmiyorum

bekir91

bekir91

Üye
ya ben mobiltv nin sitesine giriyom ama paket satın alınız falan dio. ücretsiz bir saat neden gelmedi...

pitbull112233

pitbull112233

Üye
forumdan takip ettigim kadariyla msj gelmesi gerekiyormus 3N kaydi olduktan sonra.ondan sonra kullanilabiliyormus.yine de turkcell'le bi konus istersen

xErKaNx

Üye
Sinem hanım Mobil tv ses duzeyi tam bir rezalet ve pahalı vede kotalı. Ayrıca cekmesine ragmen cepten operamini ile baglandıgımda 2g deki gibi hıza sahipti. Peki soruyorum n73 icin 2g ve 3g hızı nedir. Ben fark göremedim. Dikkat edin 3G ama veri hız farkı yok. Neden ? Lutfen kisisel yorum katmadan cevaplayın

darülmendep

darülmendep

Üye
Sinem hanım bu vericilerin takılması ne kadar sürer. Bütün baz istasyonlarına ne kadar süre sonra takılır

salihbattal

Üye
ben vınn cihazım ile laptoptan baglanıyorum. 3g ile bağlandıgımda 7.2 mbps yazıyor baglantı gücünde edge ile baglanınca 236.8 Kbps olarak baglanıyorum. 3g daha hızlı olması gerekırken edge ıle baglanılınca sanki daha hızlı neden? ben pendik kurtköydeyim.. şebeke ile ilgili mi?

yılcılar

yılcılar

Üye
turkcell bazi yerlerde tam olarak 3N sebekesini yerlestiremedigi icin yazi cikmasina ragmen goruntulu arama yapilamamasi veya hizli sekilde internete baglanilamamasi seklinde hatalar cikabiliyor.bana da izmir merkezde birkac defa oldu.ekranda yazmasina ragmen nete baglanmadi.sebeke ayarlarinda ne yaziyor senin su an hocam?
en iyi sonucu baska bir semte gidip deneyerek alabilirsin.musteri hizmetleri de 3N sebekesi olan yerleri onlerinde bir haritadan gorebiliyorlarmis ama ben o bilgiye pek guvenmiyorum

kardeş şebeke ayarında sadece şunlar yazıo
şebeke modu:çift mod
operatör seçimi:otomatik

ama ben daha önce aynı yerden görüntülü konuşma yapmıştım şimdi yapamıorum.1saatlik paket heba oluyo nese ne yapalım beklicez artık...

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
yaw arkadaşlar bu gercektende turkcell çalışanı mı.çünki avea dan da biri gelip ben şöyle böyle görevliyim dedi sonra ses felan cıkmadı öldü heralde.
hayır yani popülerlik söz konusu :)
duruma bakacam belki bende vodafone temsilcisi olurum:coold:
hadi diyelim orjinal görevli
İSPAT!!!
arkadaşım benim kimseyi inandırcak halim yok burda bişi ispat edicek durum da söz kanusu deil. ben sadce paylaşım için burdaım ve birazda yararım dokunsun istedim!!!!!!!

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
yaw arkadaşlar bu gercektende turkcell çalışanı mı.çünki avea dan da biri gelip ben şöyle böyle görevliyim dedi sonra ses felan cıkmadı öldü heralde.
hayır yani popülerlik söz konusu :)
duruma bakacam belki bende vodafone temsilcisi olurum:coold:
hadi diyelim orjinal görevli
İSPAT!!!

Biz kafadan kimseye bu tür rütbeler vermiyoruz. Sinem hanım bizlere ve sizlere yardımcı olmak için burada. Bunun için teşekkürlerinizi bekliyoruz, eleştirilerinizi değil. Ayrıca avea tanışmanı olarak bulunan üye bireysel müşteri tanışmanı değil, kurumsal müşteri tanışmanı idi. Ama üyeler devamlı bireysel soruları iletince mecburen geri çekilmek zorunda kalmış olabilir. Bu nedenle sizleri de bu konuda anlayışa davet ediyoruz. Elinize gelen bu fırsatları değerlendirmek için emek harcayın, elinizden kaçırmak için değil. Iyi forumlar.