turkcell sınırsız internet 15 tl

• 25 Mart 2013
  • 14059 Okunma
  • 26 Cevap

1. bugün çarşıda dolaşırken gördüm girip sormadım başlık açarım diye :) (vodafone cepnet 'e de 15 tl yavaş ve çekmiyo bazı yerlerde) olmadı turkcelle geçerim bilgisi olan varmı ?

Yazan: hsno7
  2. turkcell de 1gb sınırsız internet 25tl

3. valla hocam ben gördüm turkcell sınırsız internet 15 tl içeri girip hattı taşıyacaktım sonra yaparım dedim üşendim

4. 1gb internet 10tl ye kadar düşmüş durumda. bayiye göre değişiyor.

5. O bayinin bilgisini verinde arayim benim hattı hemen yapayim,zannetmiyorum öyle birşey olduğunu

veli-_-802 bunu beğendi.
  6. bayiye göre nasıl değişir sonuçta bunlar turkcell şirketi bünyesi altında çalışmıyormu ?

7. denizli çınar turkcellde sınırsız net 9.90da 1gb sonra hızı 7kb düşüyor muş oda çok az ya

- - - Eklendi - - -

bayinin adı sarıkayalar iletişim olsa gerek

8. Kimse ucuza sınırsız yapamaz cunku turkcell verdıgı sınırsız her yerde aynı fıyat

9. Turkcell de varsa söyleyin de biz de yapalım . Hem internet hızı kaç

10. var kardeşim denizlide tanıdığın varsa sor

11. Taş çatLasa Turkcell yapmaz ßöyLe ßirsey :-D

12. Şaka gibi ama burda da dün ilan veriyorlardı sınırsız internet diye bugün gidip bakacağım

13. Türkcell boyle bırsey yapmaz

14. bi bakiyim

15. kardeşim her konuda turkcell başka hat tanıma fazla söze gerek yok bence.
    ---
    internet hız konusunda telefondan telefona fark ediyor aklında bulunsun operatörlerle alakası olmaya biliyor.

16. sınırsız var dıye Türkcell e gectım

17. Eğer genç tarifeye geçersen 19 tl ben de ilk önce 25 tlye kullandım şimdi gençtarifeye geçtim 19 tlye alıyorum
    ---
    Genç tarifelilere 19 tl herkese duyrulur

18. ucuz fiyat =avea

kalite=Turkcell

Son düzenleme: 6 Nisan 2014
    GreaTH bunu beğendi.
  19. Ucuz avea orta derece vodafone zamlı turkcell
    ---
    Bende genç tarıfedeydim 19 tl asımsız 1 gb vardı

20. 15-20 tl internete vereceginize 4tl ye face paketi yapın beleş baglanın tüm sitelere kota derdi olmadan ....

Yüklüyor...
25/09/2018 - 23:00