Turkcell sari kutukampanyasi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zorbey27

zorbey27

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell sari kutukampanyasi
TURKCELL SARI KUTU İSMİNDE
BİR KAMPANYA BAŞLATTI.
HATTINIZIN İLK AÇILIŞ
TARİHİNDEN BUGUNE KADAR
GEÇEN HER GÜN İÇİN 1 PUAN
VERİYOR. YANİ 4 YILLIK AKTİF
İSE HATTINIZ 1460 PUAN
VERİYOR. BU PUANLAR İLE
TURKCELLİN HAZIRLADIĞI
HEDİYELERDEN
SEÇEBİLİYORSUNUZ.

kAMPANYA LİNKİ.
http://www.turkcell.com.t/bireysel/sarikutu/Sayfalar/genel.aspx#pre-paid

greenmile

greenmile

Üye
hiç kimse ilgi göstermemiş hayret

arkadaşlar güzelim hediyeler kaçıyor acele edin :ehe mesela ben 8 gblık sd kartı 1.90 aldım indirim çekiyle :D

plusnettr

plusnettr

Üye
50 TL VINN indirimine girdim
Kalem ve anahtarlık istedim iş yerine
700 küsur puan kaldı geriye onunla da ne yapsam diye düşünüyorum. Dile kolay 7.5 senedir Turkcell :D

theseusx

theseusx

Üye
Beyler kalemlik sd kart falan diyorsunuz da bitmiş mi onlar ben girdiğimde öyle şeyler göremedim. Sadece konuşma mesajlaşma uçak bileti falan.

adem-t

adem-t

Üye
Bende 4gb hafıza kartı,kalem ve anahtarlık aldım bende ara ara tükenen ürünler geliyor arkadaşlar takip edin:)

greenmile

greenmile

Üye
Beyler kalemlik sd kart falan diyorsunuz da bitmiş mi onlar ben girdiğimde öyle şeyler göremedim. Sadece konuşma mesajlaşma uçak bileti falan.

turkcell aksesuar çeki alarak (20 tl değerinde) turkcellmagaza.comdan alabilirsin sd kartı vs.

kalem şapka falan ise turkcell.com.tr de

oska1989

Üye
4357 puanım var.dandik bir kampanya işe yarar bişey yok.yok ayda bir gün konuşmaymış yok anahtarlıkmış turkcell e yakışmayan bir kampanya olmuş...

• Beğen
Tepkiler: pegoş ve oguzalp44
theseusx

theseusx

Üye
250 MB internet hediyesi güzel bence 1000 puan veriyorsun alıyorsun hiç yoktan iyidir. Bedavaya konuşma veriyorlar ne olursa olsun kapın arkadaşlar dandik falan kimin umurunda sonuçta bedava.

semihguney

semihguney

Üye
puanı nasıl öğrencez ?

anadolumm

Üye
2903 puanım vardı. 6 ay boyunca 1500 mb internet (her ay 250 mb), 6 ay sınırsız facebook, 1 ay turkcell'lilere 1000 sms aldım. 3 ay boyunca indirimli 9 tl 1 GB internetim tam bitmişti ki bu kampanya hızır gibi yetişti. 6 ay daha internetim var oley :D

d3ss4s

Üye
her güne 1 puan veriyolarmış babamın hattı 10 yılı geçti ama sarı kutudaki puan 2100 . benim 6. yılım oldu ama biriken sadece 1200 küsür bence saçmalık var ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt