Turkcell Sarı kutu hediyeleri ana konu güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Sarı kutu hediyeleri ana konu güncellendi
Turkcell Sarı kutu puanlarınız la alabileceğiniz en iyi hediyeleri bu konu üzerinde paylasacagiz sınırlı süre için geçerli stoklarla sınırlı hediyeleri buradan öğrenip alabilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bulut6842 ve Buğra

sevyeter0101

Üye
Benim sarı kutu ile bir sorum olacaktı ben yıllardır 20 tl kart kontör aldıgım zaman sarı kutu puan geliyor asıl sorum herhangi bir türkcell bayi yada marketten yükleme yaptırdıgımız zaman sarı puan gelir mi daha önce hiç denemedim

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Dandik Bir Kulaklığa Benziyor

0MG90

0MG90

Üye
3000 puan olmuş

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Benim sarı kutu ile bir sorum olacaktı ben yıllardır 20 tl kart kontör aldıgım zaman sarı kutu puan geliyor asıl sorum herhangi bir türkcell bayi yada marketten yükleme yaptırdıgımız zaman sarı puan gelir mi daha önce hiç denemedim
Gelir yükleme yaptığınız yer önemli değil TL yüklemek yeterli

sevyeter0101

Üye
Tşk ederim

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Konu güncel

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Konu guncel

punıısher

Üye
Bu sarı puanların geçerlilik süresi ne kadar oluyo. 2975 puanım var. 8500 puanın olduğunda İphone alırsan 400₺ net indirim veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bu sarı puanların geçerlilik süresi ne kadar oluyo. 2975 puanım var. 8500 puanın olduğunda İphone alırsan 400₺ net indirim veriyor

Hesabım üzerinde yazıyor Sarı kutu hediyelerine girince
  • Puanlar, yüklendikleri tarihten bir sonraki takvim yılının sonuna kadar geçerlidir. (Örneğin 2013’de kazanılan puanlar 31 Aralık 2014’e kadar, 2014’te kazanılan puanlar ise 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir).
  • Son olarak iPhone indirim kampanyası şuan için yok bitti ilerleyen günlerde tekrar yaparmi bilemiyorum hediyeler sürekli guncelleniyor

punıısher

Üye
Hesabım üzerinde yazıyor Sarı kutu hediyelerine girince
  • Puanlar, yüklendikleri tarihten bir sonraki takvim yılının sonuna kadar geçerlidir. (Örneğin 2013’de kazanılan puanlar 31 Aralık 2014’e kadar, 2014’te kazanılan puanlar ise 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir).

Anladım hocam sağolasın

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Anladım hocam sağolasın

Rica ederim dediğim gibi iPhone indirim kampanyası bitti şuan için yok konuyu zaman zaman guncelliyorum takip ederseniz iPhone indirim kampanyası olursa paylaşıyorum

punıısher

Üye
O zaman başka şeye kullanayım bari puanları[emoji16]

sevyeter0101

Üye
Ben az önce 12 aylık facebook yaptım 5000 puan özellikle FIFA mobile'de işe yarıyor facebook ile giriş yaptıgım İçin kalan internetimi yemiyor

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
O zaman başka şeye kullanayım bari puanları[emoji16]

Eğer puanlarinizin geçerlilik süresi varsa yıl sonunda silinmeyecekse bence kullanmayın bazen güzel hediyeler veriyor mesala powerbank vermişti bir ara 5000 puana ve 8500 puana

punıısher

Üye
Eğer puanlarinizin geçerlilik süresi varsa yıl sonunda silinmeyecekse bence kullanmayın bazen güzel hediyeler veriyor mesala powerbank vermişti bir ara 5000 puana ve 8500 puana

He yok hemen harcamam zaten biriksin az. 3 ay oldu turkcelle geçeli

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Konu güncellendi

0MG90

0MG90

Üye
9 TL olan ne acaba?

0MG90

0MG90

Üye
Bende merak ediyorum diğer indirimler pek önemli değil benim için sürpriz kutudan ne çıkacak bakalım
99 TL yerine 9 TL diyor. Değecek bir şey olsa bari.

Geceden bakıcam eğer hemen açarlarsa.